Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
11. ledna 2005

dvanáct týdnů

aneb přežili sme vánoce


dneska to za pár hodin bude dvanáct týdnů. co se známe s =M=. tzn, že uběhnou tři lunární měsíce :-o

děsí mě to proto, že mě =M= už od začátku našeho vztahu stresuje řečma o hormonu lásky, kterej se po třech měsících přestává tvořit a vztah následně krachuje.

no...sice už mě stačil uklidnit bruenor, podle kterýho se v chytrý Knížce píše, že nikoli pouze tři měsíce, ale tři měsíce až rok se hormon furt tvoří a je to nějak kvůli těhotenství nebo co, ale stejně..

v Knížce taky psali, že "smiřte se s tim, že váš vztah nikdy nebude takový, jaký byl první dva měsíce". já teda nevim, ale nějak ani nemám ten pocit. jiný je to možná jen v tom, že nějak cítím víc jistoty. ale že bych ochladala nebo vnímala nějaký ochladání z druhý strany...to ani ne. a možná spíš naopak.

přesvědčila sem se o tom včera, když sem po dlouhý době zase chěla pročítat archivy =M=ova deníčku. nene...už to nemůžu číst...stačí dvouslovná zmínka o nějaký cizí slečně a už mě to kdesi hluboko kouše. ano ano...zrovna včera sme se s =M= bavili o tom, že žárlivost je ošklivá a že se to nemá. proto to taky nikde neřikám!

asi je to tim, že myslim na dějiny ruska, na zkoušku z polštiny a na to, jestli mám risknout páteční první zkušební termín z dějin integrace a paní dachtler, ale nemůžu se k ničemu dobrat :)

chtěla sem napsat nějakej milej něžnej zápisek a nejde. ale napíšu jedno:
sem moc ráda, že nevyšly původní =M=ovy předpovědi "do vánoc" a tak doufám, že nevyjdou ani ty tříměsíční.

Komentáře

To je hezký :-)
Tak hodně tvořivýho hormonu přeju ;-)
Proč bys na tu integraci nešla, když je to jen *zkušební* termín. ;-) mtr
dobře...tak ne zkušební ale zkouškovej :P
Gratuluju Vám oběma! Třikrát sláva, sláva, sláva!:o)
nevim, ja jsem po 4 mesicich jeste zamilovanejsi nez predtim... :]

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz