Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
3. února 2005

bioptron

aneb jak se léčí rýma do druhého dne"jé..ta rýma je dobrá :). pořád tak funíš, že nevim, jestli to je plným nosem, nebo jestli si vzrušená :)" smál se mi =M= včera.

místo, aby politoval trpící, měl ze mě jen legraci. ale co...na to už sem si asi zvykla. uklidňuju se tim, že to myslí dobře a že co se škádlívá, rádo se mívá.

doma mě naši neškádlili. maminka mě rovnou vyzvala, ať si nasvítim dutiny lampou

"to v žádným případě!" bránila sem se okamžitě
"a proč ne prosimtě?" divila se maminka
"nechci mít rakovinu mozku. děkuju"
"ale nepřeháněj...je to naprosto neškodný a lékařsky schválený. posvítíš si na dutiny teď a pak ještě kolem půlnoci než pujdeš spát a do rána máš pokoj. uvidíš"

nene...takovejm ďáblovejm strojům já nevěřim. teď je to třeba schválený a za pár let řeknou omlouváme se všem, co maj rakovinu mozku z naší biolampy a nazdar babi.

a tak sem statečně vytahovala jeden kapesník za druhým a odírala si nos a hlasitě troubila v tříminutovým intervalu. maminku to přivedlo k zamyšlení

"ve světě dva tisíce teď stejně řikali, že když se nezmění příštup lidí k planetě, tak do deseti let to dospěje tak daleko, že už nebude co řešit...
takže se neboj. ona se ta rakovina tak rychle nerozvine a než ti jí diagnostikujou, už ti to bude jedno"

ano...maminka umí potěšit.
nicméně...dovedlo mě to k zamyšlení. představa, že bych ráno mohla odhodit kapesníky, začít dýchat nosem jako civilizovanej člověk a funět už zase opravdu jen ve chvílích vzrušení, byla natolik lákavá, že sem vzala ten krám do ruky a jala se nasvěcovat dutiny.

"kam to svítíš? níž si to dej! a na každý straně třikrát dvě minuty!"
...
"no dej si to níž! kde myslíš, že ty dutiny máš?" komandovala mě maminka
"ona má dutou celou hlavu" zastala se mě hezky táta
"vypadá to tak" kývla maminka a mávla nade mnou rukou

a jak to funguje?

asi takhle:
ještě než sem stihla dosvítit první dvou minutovou sérii, začala se mi rýma spouštět a před spaním sem se vysmrkala jen jednou! celou noc sem pak spala klidně až do půl desátý.
jenže teď tady sedim, zase funim s pusou otevřenou a kapesník už je zase celej posmrkanej.
no možná je to tim, že už sem si před spaním podruhý neposvítila, protože sem usla u tv a pak mě maminka přišla vyhodit ve dvě ráno a to už sem na nějaký svícení neměla ani pomyšlení. tak uvidim...zkusim posvítit ještě teď a doufám, že to tak nějak zabere a zejtra to bude ó ká, protože při někerých činnostech je docela nepraktický, když nemužu dejchat nosem (třeba líbání, žejo :)

no...a jestli ta věc způsobuje rakovinu mozku, tak doufám, že se to projeví až tak za třicet let.

Komentáře

Taky při jídle. :-) To fakt nesnášim, když nemůžu pořádně jíst.
jo. při jídle rozhodně.
to mi připomíná, že si chci dneska k obědu udělat těstoviny, co byly nedávno v prima vařečce se sýrovou omáčkou :)
to abych šla nakoupit ingredience a ještě jednou si posvítila, abych mohla prožít oběd v klidu a harmonii :)
chrnět musíš s "vysoko pod hlavou"
jinak máš ráno chorobu v nose a v lebečních dutinách znova
nevim nevim...to sou všechno zaručený rady, ale nakonec platí to, že rýma se léčí sedm dní s doktorem a tejden bez něj.
svítila sem jak magor, založila si v mozku jistojistě rakovinný bujení a stejně mi to prd pomohlo.
bioptron lampa nevyzaruje nic, co by mohlo sposobovat rakovinu. vo svajciarsku su dost daleko na to, aby nevypustili do obehu nieco, co nepoznaju. to skor, ked telefonujete mobilom sa zabijate, preto odporucam hands free. bioptron lampa vyzaruje klasicke slnecne ziarenie ochudobnene o ultrafialove luce (to su tie, ktore sposobuju rakovinu koze, resp. vdaka ktorym sme tiez krasne opaleni). takze sa neni coho bat:)
Tak to má být,má se urychleně spustit a ,, odejít. Není to za den ,ale není to těch 7 dní
:-D Bioptron za desítky tisíc a přitom to samé je venku na slunečním světle s použitím opal krému, že?
Proti rýmě už jsem slyšel a vyzkoušel toliko receptů, že bych snad mohl napsat i \"kuchařku proti rýmě\". Ovšem jediné co mi zabralo je použít lokální a přírodní antibiotika, které lidské tělo po statisíce let přirozeně přijímalo, ale za věků civilizace jsme této účinné látky začali zbavovat a těžit pro to, abychom jej mohli nosit na rukou. Tou látkou jsou ionty stříbra - neboli přirozeně uvolněné látky koloidů stříbra ve vodě. V lékárně koupíte za pár korun, je to bezpečné a dokonce pro člověka nezbytně nutné. Jen moderní lékaři zjistili, že lidem prý stačí místo 135 přirozeně získaných látek z jídla, jen cca desítka vitamínů a minerálů a zbytek se dá nahradit jejích draze zaplacenými léky...
No nic, nebudu tu přednášet. Zkuste prostě příště koloidní stříbro - je to sice nepříjemné ale 100% účinné - natáhnete trochu vody do nosu pak se vysmrkáte a jdete spát. Případně druhý den znova. Dva dny a je po rýmě i u těch nejhorších případů - opakuji, je to silné přírodní antivirotiku a antibiotikum. Tak s pánem bohem, nebo raději s přírodou ruku v ruce ;-))

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz