Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
7. února 2005

moc obrazů

aneb příliš mnoho obrazů
moc

ani se mi o tý výstavě nechtělo psát. ale když to sepsala sofii,
akkon i můj milovaný, nedá mi to a napíšu pár řádku taky.


v pět sme si dali rande se sofii před čurajícím karlem iv. když sem ve tři dorazila k =M=, vypadalo to, že máme spoustu času na pár něžností, nakonec sme ale tratili pojem o čase i snahu pospíšit si a kolem půl nasedli do taxíku.

na budějovický k nám úžasně ladným stylem doběhnul brauzr, narval se k nám dozadu a evu vyštval k řidiči. krátili sme si cestu pronikavě inteligentními a pohotovými vtipy a na nám. křížovníků dorazili včas.

"tak kde sou?" ptala sem se =M=, když sme se blížili k místu m.
"já bych to tipnul na támhlety dva" houpnul bradou ke shluku rozmazanejch fleků.
"aha" přitakala sem a snažila se mu vysvětlit, že jediná osoba, kterou vidim je krel iv. s blaženým úsměvem, když v tom sem uviděla slečnu s foťákem přes rameno a chlapce v brýlích vedle ní.

řekli sme si všichni ahoj a než sme se stačili pořádně prohlídnout, brauzr už oslňoval svým fluidem prodavače lístků. činil tak marně a když se =M= dostatečně pobavil jeho odmítáním zaplatit za vstup 100kč, nabídnul mu, ať si místo něj koupí studentskej lístek. =M= totiž rád podporuje umělce a tak si povětšinou kupuje dospělácký lístky bez slevy, ačkoli je pilným studentem MU.

když se eva začala dožadovat ještě větší slevy s tim, že je studentkou nějaký speciální školy (i když sem se jí dvakrát ptala jaký že školy a ona mi dvakrát odpověděla, já sem jí dvakrát nerozuměla, a pak už mi bylo trapný se ptát znova, nicméně snažila se vysvětlit prodavači, že jí má nechat jít dál za maximálně dvacet korun nejlíp zadarmo), řekla sem si, že se k sobě s brauzrem moc hoděj :).

a teď konečně k věci

když už sme byli konečně vevnitř, přála sem si, aby to bylo brzo za náma. myslim, že ta výstava nebyla uplně špatná, ale postrádala sem tam nějakej vývoj, dynamiku, jak řek =M=. když teď tak o tom přemejšlim, možná to bylo seřazený podle stáří od nejstarších po nejmladší, nicméně komentáře, který k tomu byly uvedený -> nic moc a tak jedinej dojem, kterej ve mně ulpěl je ten, že tam vážně bylo moc obrazů.

zajímavůstka, na kterou sem upozornila -> komentář jako bílej text na bílým pozadí, přivedla brauzra k zamyšlení, jestli nejde o tajný sdělení a chtěl zeď polejt citronovou šťávou nabo tak něčim, =M= zase doporučoval počůrat. škoda, že nablízku nebyl nikdo další, koho bysme taky mohli tak hezky pobavit.

a tak sme to prolítli a já si teď řikám, jestli bysme příště neměli lepšejc vybírat výstavy. nemusim vidět všechno za každou cenu. i když tady byl fakt, že to bude nic moc, hodně skrytej.

tož, toto ti, moje milá obci, doporučit nemohu, chci-li si zachovat tvojí přízeň, a to já chci a tak nedoporučuju :)

Komentáře

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz