Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
7. února 2005

návrat do čtvrtka

akce hurá a team america


=M= mě asi vážně miluje. nebo ne vážně, ale upřímně, jak řiká.
ve čtvrtek mě totiž hned několikrát dojal. nečekěně mě vytáh do prahy, abysme si zase jednou popovídali s adammema abych měla možnost poznat DK.
adamm mi předal učebnici polštiny, za což mu neskonale děkuji, a denisa zase byla oporti varování =M= vcelku milá.

na zástávce tramu se pak =M= ke mně přitulil a začal mi povídat o tom, jak se mu po mně stejskalo, a že chtěl jet do zatáčky za mnou, protože měl pocit, že to beze mě nevydrží a že je moc rád, že sem přijela od prahy..
no musela sem ho přivinout a usmívat se a hladit ho ve vláskách. on když chce, tak umí bejt tak roztomilej....
achjo

a pak sme vyrazili do kina. měli sme vybráno několik filmů, ale já sem jako vždycky nevěděla, pro co se rozhodnout, a tak se hlavním kritériem staly sedačky. bolelo mě totiž za krkem a vůbec celej člověk, tak sem se chtěla pohodlně usadit. tim to vyhrálo village cinemas s odklápěcíma područkama, kde hráli od 19,10
team america, kde loutky zachraňujou svět, šukaj a sou trhaný žralokem nebo divokejma černejma pumama :)

no...je to parodie, místy docela povedená a asi by byla povedenější, kdybych denně četla new york times apod a neuniklo by mi tak spousta jemnejch detailů a narážek. takhle to pro mě byla předevšm komedie občas hrubého zrna.

=M= se mě za dobu filmu několikrát ptal, jestli nechci radši odejít, ale mně se ani nechtělo. jen by mě zajímalo, jestli se tak obával, abych se nenudila, nebo jestli se nudil sám, nicméně už je to fuk :)

no a pak sme nezamířili jako obvykle po kině domů do michle, ale na masaryčku, protože sem prostě musela jet domů. mamince by se asi moc nezamlouvalo, kdybych začala bejt u =M= víc než doma a tak nebylo zbytí.

ale v některým z následujících spotů se možná dozvíte něco, co nesmim moc řikat, abych to nezakřikla, ale na co se mooooc těšim, pokud to vyjde, takže držte palce čtenáři moji milovaný, a když se to povede, tak budem mít z village na andělu domů tak 5 minut :)

tož tak

Komentáře

zbyti, kdyz uz .) tedy doufam ze te =M= nemlati ;)
jj...jasně. snad to někdy opravim :)
nemlátí mě. mlátim já jeho ;)
Budete se spolu stěhovat? Nebo jeden z Vás? ..uf, já jsem tak napnutá...:o)
já sem taky napnutá, tazinko. nechci na to ani moc myslet, abych to nezakřikla
=M= misto - Michle. Moznost mobilizace - maleho moderniho mistecka (milovani, mazleni) miziva!
Milujici Maminka.
re mmm....:
že by brauzr?

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz