Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
8. února 2005

o posteli

aneb pojďte nahlédnout do naší ložnice


jak můžeš vidět, alloro, chvilka je pojem subjektivní. mně se to odvčera jako chvilka zdá, protože jen co sem zaklapla pc, šla sem se sousedkou do piána (konečně se přistěhovala zpátky, hurááááá), pak sem zahučela do sprchy, do peřin a za chvilku bylo ráno a už píšu :)

takže jakže...

jo..postel. mno...otázku postele řešíme už delší dobu, protože máme postel malou. a když řikám malou, myslim malou jakože malou pro jednoho člověka.
mám pocit, že my dva už sme se do ní naučili jakž takž poskládat, ale když se k nám cpe ještě i singr, tak se to nedá.

s přihlédnutím k ostatním okolnostem (viz předchozí zápisky) se =M= rozohd, že nastala doba a koupí se nové lože. v sobotu sme se proto vypravili do metropole, kde sme sháněli ještě plavečky, protože se =M= rozhod, že začne s nonamem2 chodit plavat (hahaha...zajímalo by mě, kdo tomu ještě věří) a když sme plavky nesehnali (nedoporučila sem mu koupit si plavky slipkoidního typu, protože se mi to nelíbí, nohavičkový sou lepší, no řekněte, dámy), vydali sme se na k zastávce 4 nebo tak něco a čekali na tescobus, aby nás dopendloval do ikey.

prjít ikeu je vyčerpávající práce, to vám teda povim. sice se mi tam líbí, jezdim tam fakt ráda. líbí se mi, jak maj nábyetk sestavenej do pokojíčků a tak...prostě je to tam hezký. ale je to tam taky strašně velký. když už sme se konečně před obejváky, kopelny, dětský pokoje a židle do kanclu probojovali k postelím, byla sem odrovnaná. naví, ještě než sme jeli, tak sme si prohlídnuli katalog a fakt nic novýho sme v obchodě už neobjevili.

=M= řiká, že nechce postel, ale futon, a jedinej, kterej tam měli je tenhle. ale shodli sme se, že se nám vcelku líbí a tak se možná díváte na naší novou postel :). no uvidíme

nejradši mám oddělení doplňků a dekoračních předmětů. jenže tam sme se dostali až uplně nakonec a to už sem byla tak hotová, že sem si to nemohla ani pořádně vychutnat. škoda

a to by bylo asi tak všechno. chtěla sem ten zápisek sice napsat odlehčeným vtipným a inteligentním stylem mně vlastním, ale sem po ránu nějaká zničená.

babička uklízí a přestala jí týct voda, tak sem k ní pár minut po probuzení musela tahat litry vody. ještěže bydlí tak blízko..


k postelím:
strašně se nám líbila tahle kulatá. ale jedna byla nekřesťanský měkká a druhak i nekřesťansky nelevná :(

Komentáře

ma dobry vecicky. Par veci, jako treba stul a zidle, uz z tama mam. A az bude bytecek hotovy, tak se tam hned chystam pro tohle: http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=20&productId=10906&langId=-28&parentCats=10103*10144 ;-)

Tak at dobre vyberete a jeste lip se vam na tom spinka! Krasne sny :-).
mno...tak sem hodila do článku ještě link na tu, co se nám líbila uplně maximálně. nicméně...argumenty proti už proběhly, takže nic. škoda
Náhodou, není pravda, že trvám na futonu. Já jen nechci postel s čelem, musí bejt nízká, musí stát na čtyřech tenkých nohách a nic pod ní nesmí bejt (šuplíky), aby bylo vidět skrz (aby se tam nemohli schovávat milenci).

Ale jak to tak po sobě čtu ... trvám na futonu.
futon je super. nejlevnější v praze od sympatického pana američana, který máme, jsem pro vás hledala na www.futoncentre.cz, ale bohužel od doby, co jsme ho tam kupovali, tu stránku zrušili, pan američan prý nezaplatil. ale ta prodejna možná furt existuje, je na raisově 3 v pze 6, američan se jmenuje steve milgrom, mluví i trochu česky a má telefon 776 721 296. doporučuju. jestli ten obchod ještě má, vezme vás k sobě domů si futon ozkoušet.a tak vubec celkove je to super postel.


=M=:
jo ahá...takže proto ty nechceš ani skříně...aby se tam nedali schovávat milenci :)
abatyše:
k sobě domů ozkoušet? to zavání.....
každopádně ale díky moc za kontakty :)
v ikey/i jste si ty postele snad neozkouseli ??? :)
jistě. ale ne u nich doma :)
souhlasím se vším! :O) Tj. pánské plavky jedině s nohavičkama a Ikea do každého domu! ;O)
ta 1. vypadá dobře, ale je jenom na 160 cm matraci
a neuvažovali jste o patru? pod ním by byl milenec taky dobře vidět:)
a 160 je málo? ani to nevypadalo. my se kdyžtak přitulíme :)
a patro....v tom bytě, o kterým nikdo nevíte, protože sem o něm vůbec nepsala, právě už něco jako patro je a my bysme radši spali něked blíž u země, takže to chcem zrušit.
aha, to je zvláštní, mně se vždycky spalo na patře nejlíp
160 neni až tak málo, ale 180 je víc:)
... jestli jeden z vás v noci kope, tak je i 180 málo a v tom případě bych to uzavřel na doupatrový 160 cm futon :).
dobrodružství s postelema... po stěhování (konec října) se ukázalo, že postelí máme dost, ale ta, která měla být moje, neměla všecky šroubky a tak podobně - no a martin (můj spolubydlící a vlastník oné postele) je pořád nemohl najít. takže celou dobu spím jen tak na matraci na zemi... no a nejspíš to tak i zůstane: šroubky sice už jsou, ale ta jeho postel vrže, což by se zrovna nehodilo... už teď si někdy říkám, že děláme rámusu až až ;) takže: nulová varianta!
o vrzání postele mi ani nemluv.
=M=ův pokoj sousedí s maminčiným a jeho postel taky celkem obstojně vrže...
Dobrý den přátelé,
rád bych Vás upozornil na také jednu adresu.www.japonský-nábytek.tady.info
Jsou to naše nové stránky pro lidi, které zajímá tradiční způsob vyroby nábytku.S pozdravem Jan Franckevič
PAtro s futonem má své výhody. Halavně patro v menším prostoru (půdrysně) přidá spousty místa .. A to je v mém malém pokojíku potřeba.
A stránky www.futoncentre.cz stále existují, koukal jsem na ně před chvičkou ;)
Krámek doufejme taky. Jsem dlouhán a chci pořídit 200x2200, trošku atyp
Náhodou jsem narazil na tyhle stránky, když jsem hledal něco o futonových postelích. Věta začíná velkým písmenem, končí tečkou, za níž je mezera. Text výše to vůbec nerespektuje, což úplně odpuzuje od čtení (pominu-li děsnou stylistiku a překlepy).
čoveče, jochene, mně to vůbec nevadí.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz