Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
15. února 2005

s ív po letech

aneb sodoma gomora
volala ív, že si pudem popovídat.
a tak sme zajely na palmovku do palačinkárny metro, kde maj i super saláty, pizzu a tak. doporučuju navštívit. je to kousek od zastávky metra i tramu, takový nízký červený, ale pozor. jak hlásá cedule při vstupu při otevírání dveří fouká silný vítr. nekecaj :)
jo...a maj tam želvu.
vodní.

dozvěděla sem se takovejch věcí....
zatimco já se usadila a nepobuřuju už ani tim, že by můj partner mohl být mým otcem, ív to stíhá za mě.
vídá se s jakýmsi milanem (mimochodem mě docela překvapilo, že, jestli sem to dobře pochopila, vlastní kino, kolem kterýho s =M= docela často chodíme :), holt svět je malej), ale vlastně neví, co s nim, protože

"myslim, že mě asi nepřitahuje"
"jak asi? to snad poznáš ne?"
"no já právě nevim. takhle dobrý, ale je takovej namakanej a já si myslim, že to asi nejsou svaly ale takový hnusný faldíky. bolečenej fajn, ale myslim, že kdyby se svlík, tak by mě vůbec nepřitahoval"
"aha"

milan se toho asi bojí taky, protože i když už u něj ív spala, nepodařilo se jí ho uvidět, protože se p řed ní prej dost dobře maskoval.

"akorát když už sem ráno byla vzhůru a on spal jako špalek a už tak křečovitě nedržel tu peřinu, sem si řikala, chci to vidět, nechci to vidět, a nakonec sem si řekla, že radši ani nechci"

o jejím srazu s kurvou pierrem snad ani psát nebudu...
ale tenhle frája, co má auto za milion a hodinky za padesát tisíc jí zatáh někam na koleje na jarov či co, kde museli sehrát podivnou scénku, aby byli oba vpuštěni, on pak kolem půlnoci odjel na půlhodiny pryč :-o asi ošukat nějakou další a ív se rozhodla neztrapňovat už se víc čekáním, sebrala se a šla (díkybohu).

"slečno...ještě si vemte ty peníze za pokoj..."
"to je dobrý, on si je tu vyzvedne ten.....kamarád"
"ale počkejte...je to na veše jméno..."
"ale neni...já stejně nejsem knedlhanzová"
"a na jaký jméno to tu mám teda nechat?"
"noooo...petr..."
"a příjmení?"
"mmmmmmmmmmm........prostě petr"
"vy neznáte ani příjmení vašeho přítele? :-o"
"on není můj přítel"

tak takhle se žije českým studentkám :)

Komentáře

Velmi rad ctu Vas blog. A take me samozrejme velmi bavi cist si to i z druhe strany od Vaseho protejsku. Je to z me strany samozrejme trosku drza otazka, ale co se stalo s panem podnikatelem? Opravdu se ptam jen ze zvedavosti. Kdyz jsem totiz cetl Vase zapisky jako denik nebo jako roman, tak jsem zjistil, ze v rijnu je tam urcita mezera. Chapu ale, ze nektere veci se nesveruji ani denickum. V kazdem pripade se tesim na dalsi zapisky. V.
škoda jen, že si toho od mého protějšku moc nepřečtete, že?
teda pokud nejste fanda to recenzí vvšeho druhu. ale slíbil, že se polepší, tak můžeme společně doufat :)
a pan podnikatel....
inu, řekněme, že zmizel v propadlišti dějin.
možná se o našem vztahu časem rozepíšu, i když...nevěřila bych tomu příliš.
v době, kdy sem poznala =M= byl náš vztah už delší dobu v krizi (aspoň z mojí strany pohledu) a já...jak to říct...asi sem potřebovala a chtěla změnu.
nebudu řikat, že sem s nim od tý doby už nemluvila nebo se s nim neviděla, ale shrnula bych to asi tak:
víc než po něm se mi stýská po ratolesti a mojim věcem, co u něj zůstaly dám radši sbohem, než se pro ně vracet.

těší mě, že se vám u mě líbí, snad to tak bude i nadále :)
Tak alespon napiste, pokud budete mit chut, Vas pohled na =M=uv clanek z prosince, ktery se jmenuje 6.048.000. Bylo by zajimave videt to seznameni z druhe strany. V kazdem pripade to, ze nekdo pise blog docela obdivuju. Ja bych svuj denicek nikomu neukazal. V.
možná napíšu článek ke 120. dni nebo ke 123. dni. uvidim.
to trošku souvisí s tím ukazováním deníčku. já bych svůj deník taky nikomu neukázala. ale to, co tady píšu sou podle mě spíš postřehy, věci, co mě pobavily, nebo rozesmutněly, nebo něco, co si myslím, že stojí za zapsání.
nepíšu moc o věcech, co považuju za intimní a o kterých bych si do deníku psala především.
člověk to chtě nechtě musí cenzurovat, protože jednak to čtou cizí lidi (i když na anonymních čtenářích pramálo záleží -> neznáte se s nima a tak vám je jedno, co si přečtou), ale hlavně to čtou lidi, který znáte, se kterýma se potkáváte a existujou věci, který nemusej vědět.
takže tak :)
a ještě k tomu článku..já sem tu možná o seznámení psala...nejsem si uplně jistá. ale ať je to jak chce, tak z =M=ových zápisků "o nás" mám nejradši <i>vidím kvést růži na keři</i> z prosince
mmmmm...fajn. asi o tom du blognout hned :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz