Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
21. února 2005

o tom, jak se nemá studovat

aneb jeden plačtivý
dopadlo to přesně tak, jak sem řikala. ačkoli sem na začátku zkouškovýho byla vyklepaná a nevěděla, jak to všechno zvládnu, teď už je to všechno za mnou a já mám pocit, že sem zase tak moc neudělala, že sem se zase až tak moc neučila a že to prošlo vlastně samo.

jojo...ale neni to jenom pocit, je to fakt. ne, že bych se vůbec neučila. ale až na ekonomii a rusko sem se na to vlastně koukla večer před zkouškou a většinu sem odbyla tim, že sem se naučila loňský testy a spolíhala na štěstí.

a strašně mě to na mě štve.
že sem tak líná, pasivní...nezasloužim si to :(
jasně, že se mi ulevilo, že je to všecko celkem zdárně za mnou. ale taky se mi přitížilo, když sem poslouchala diskuze kolegů o věcech, o kterejch nemám ani páru.

kvůli mojí pasivitě se i výlet do polska rozplývá v mlhách. nechci ani vidětr, co mi řeknou rodiče, až jim řeknu, že z toho sešlo.
samo, že jim nebudu moct říct pravdu -> prošvihla sem termín, protože sem měla pocit, že je furt dost času. holt řeknu, že mě nevybrali a vyslechnu si řeči o tom, jak sem blbá a tak.

a budou mít pravdu.

ó ká. dost sebelítosti. během dneška nebo zejtřka konečně zajdu do slovanský knihovny vyšťourat literaturu na svojí bakalářku, napíšu markovi do polska, aby mi pomoh se sestavováním studijního plánu a zkusim štěstí v létě v doplňujícim kole (pokud zbyde místo).

a taky napíšu pani dachtler, aby mi zapsala do indexu a obejdu i ostatní profesory, ať mám konečně věci v pořádku.

a vygumuju taky murphyho a začnu se učit aj gramatiku, zapíšu se na němčinu a udělám si z ní v létě zkoušku a vytáhnu starý učebnice francouzštiny a oprášim svoje znalosti.

slibuju!

Komentáře

chacha chá, jako bych se slyšel!
cha cháááá!
nezaslouzis si to Jane, vrat index :) !!! .... kdopa to hovori ... mami nebo tati ?
predsevzeti jsou krasna vec, ale pockej za mesic!:)
kdyby za měsíc sofii...
už teĎ se mi nechce na nic ani máknout :(

jinak mám radost, že se vás tak pobavila. že mek bílová? :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz