Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
3. března 2005

když už je řeč o úchylkách..

..pojďte si zahrát piškvorky


piškvorky sem začala hrát jednoho krásného březnového dne -> 03.03.2003.
zabloudila sem na hernu na centru, potkala sem kapra a už se to se mnou vezlo.

nejdřív mi to vůbec nešlo, pak přišla sázka s kaprem, kterou sem vyhrála, a že sem se bála říct si o něco zásadnějšího, přála sem si, aby mě naučil hrát piškvorky.

šlo to ztuha, ale začlo mi to jít líp a líp, a nakonec sem se na posledním celorepublikovém klání umístila na devátém místě, z holek bezkonkurenčně nejlepší (kriticky ovšem musim dodat, že ty dvě, který znám a který sou rozhodně lepší než já, nehrály :)

když řeknu, že mezi moje koníčky patří hraní piškvorek, vyvolává to úsměvy na rtech. ale doporučuju vám všem, abyste to aspoň párkrát zkusili s lepším soupeřem a neni vůbec vyloučeno, že vás hra chytí, a už nepusí.
začnete objevovat různé strategie, zjistíte, že krom těch piškvorek, který ste třeba hrávali ve škole pod lavicí, sou i další a zajímavější varianty a...
pak už se zblázníte tak nějak jako já.

a začne vás štvát, že vám to přestává jít a to zrovna v době, kdy vás váš guru osloví, abyste hráli v jeho týmu euroligu a ste pak rádi, když vám začne blbnout spojení se serverem, a máte se aspoň na co vymluvit, abyste už nemuseli pokračovat.
jj...to bylo takové postesknutí nad mojim včerejším výstupem v prvním eutoligovým zápasem.

už to holt neni co to bejvalo, i když se mi po lítém boji podařilo udolat soupeře o jednu výkonnostní třídu výš :)

a protože to ve mně včera zase vzbudilo vzpomínky na staré dobré časy a sportovního ducha a protože skončilo zkouškový a já nemám žádný povinnosti, najdete mě teď stále častěji na adrese www.kurnik.pl, jak jinak než pod nickem jane__doe.
můžete si najet i na českou verzi, na jejímž vzniku sem se podílela :)
takže já du hrát a budu se těšit, když tam někoho z vás potkám (můžete si přijít třeba jen popovídat ;)

jistě ste si všimli, že tenhle spot neni nic moc průlomovýho. ale co. dneska sou druhý narozeniny další z mojich úchylek :)

Komentáře

Piškvorky jsou dobrý, já zas v herně na centru pořád hraju poker. :-)
to mě těší, že nejsem postižená sama :)
ale doporucuju, jestli te bavi takovyhle hry, zkus GO. Je to absolutne nejlepsi hra a - alespon u mne - naprosto prevalcovala piskworky. (ktery sem teda na vejsce hral pod lavici velmi casto).
Jestli go neznas, tak doporucuju:

ceska asociace go
http://www.goweb.cz/cago/

online hra (ale serveru je hafo)
http://kgs.kiseido.com/
ale samozřejmě, že znám go. i sem ho hrála jeden čas. jenže pak mi to začalo dělat problémy při hraní piškvorek. a protože si myslim, že mi xox docela dou a naopak v go nemám šanci se moc zlepšit, tak sem se na to pak vyprdla :)
Kurnik.pl, to je nejaky feministicky server? :-)
no dovol...
nevite nekdo jak mam na kurnku udelat abych nebyl novej ????
uz to hraju skoro mesic a mam odehranych 200 her
je potřeba odehrát tam nějakej čas. dřív to bylo na dvacet her, teď je to právě asi měsíc, možná víc. zeptej se spíš někoho tam. já už moc nehraju, tak nevim.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz