Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
3. března 2005

zase sem jednou něco podělala

aneb proč zrovna já?už když v září přišly pomazaný hlavy s tim, že začnem provádět elektronickej zápis, posteskla sem si, jak dlouho ještě v našem ústavu zůstanu.
původní termín ukončení zápisů se musel o tejden posunout, protože jinak by fakulta asi začala zet prázdnotou.
nikoli však kvůli mně! já sem všechno zvládla perfetkně!

nj..ale všechno si to asi vyberu teď.
zejtra je samozřejmě konec zápisů a já se samozřejmě ještě nikam nezapsala. teď sem to chtěla napravit, ale světe div se, zapomněla sem svoje heslo do toho prokletýho systému.

ještě než sem stihla propadnout panice (do zejtřka do večera je přece času dost), přišel mi mail od mrs secretary, že zápis do tajemníka se uzavírá zejtra v 15,00.

džísys!
já už fakt nebudu nechávat důležitý věci na poslední chvíli...fakt ne!
jen dej, ať mi na můj mail správci systému co nejdřív příde odpověď a já si můžu zapsat těch pár předmětů...

za to všechno už budu na věky hodná!

Komentáře

Pod dojmem tvého příspěvku jsem se koukla na fakultní web a zjistila jsem, že u nás zápis skončil včera... no, tak to jsem taky nějak nevychytala:) Ještě že jsem už starej student a nemám to snad povinný (aspoň se tím utěšuju...)
to potěš :)
já už sem nervózně napsala druhej mail.
sem na sebe naštvaná a sem naštvaná na člověka, co má ty maily vybírat a odpovídat na ně.
měli by mi teď heslo změnit na rodný číslo, tak doufám, že to do zejtra tak do 14,00 stihnou.
každopádně už sem si zjistila otevíračku na studijním a pokud mi nepude zejtra ráno se přihlásit, tak klušu na studijní a budu se bít!
hele, vždycky si říkám, že vy v tý praze jste jak v pravěku. u nás je elektronickej zápis minimálně šest let na celé MU a nikdo s tím problémy nemá (jako zásadní problémy). osobně mi to přijde nevímkolikalehrozněmockrát lepší, než obíhat školu (a to naše fakulta je maličká, takže to jde, ale co ty, co jsou po celým městě!) a zapisovat se na všelijaký papíry, pak trnout, že mě nějaká svině převlečená za spolužáka vyškrtla a zapsala na moje místo a tak podobně... to samý s počítačema, při líčení lidí z UK mi běhá mráz po zádech. ať žije naše CPS, otevřená 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, s wi-fi, scannerem, dvd vypalovačkama a 120 komplama :) (ok, konec reklamy ;)
Stydim se za tu fakultu, na ktere studuji, nastesti jen do cervna, snad :-)
....že taky všechno děláš na poslední chvíli jako já....vždyt je ještě čas že jo?=o)
....že taky všechno děláš na poslední chvíli jako já....vždyt je ještě čas že jo?=o)
Zápis prošvihávám celkem pravidelně. U nás je to v pohodě, akorát musí člověk zaplatit asi dvě stovky.
Sice trochu od věci..já jsem byla teď delší dobu mimo (nemocná, mimo jsem tak trochu pořád:o)) a co to nevidím, jane se nám změnila, tedy aspoň její blog... Jsi to vůbec Ty, holka? Máš tady moc pěknou kytičku! Teda, já fakt koukám a nemám slov...teda slova mám, ale jak koukám, tak ťukám do té klávesnice tak nějak nesmyslně. Uf, musím se z toho asi vyspat a příště napíšu třeba něco inteligentního (radší na to ale nespoléhat, že...)!
milý adame...
přít se s tebou nebudu, v pravěku tu fakt sme. a nenapraví to ani to, že fakultu zabalili do moderní budovy z roku asi 1998? kterou uk dostala od města k nějakýmu výročí.
ale já se zase mnohem radši zapíšu na papír, když vim, že mi bude přinešenej buď na přednášku, nebo ho najdu u sekretariátu.
takhle je v tom bordel až hrůza, protože semináře musíme zapisovat pořád ručně a já teď nemůžu najít formulář na bakalářskej seminář. achjo, co je to za holubník.
milá voso, já se nestydim, já děkuju bohu, že nestuduju třeba na právech, odkud už by mě dávno vyhodili :)
i když...než příde nějakej chytrák přednášet o tom, jak na vejškách studujou lazaři apod: možná bych se stydět měla, protože tahle fakulta je ke všem a všemu tak lhostejná a od studentů toho vyžaduje tak pramálo, že ti nejsou schopný se aktivizovat :(
já teda rozhodně ne a dělám jen to minimum, co musim.
a teď mi někdo řekněte, proč se mi sem neumístil komentář?
dlouhej!
aha...tak už jo :)
a to vis, ze zapis do Tajemnika prodlouzili do 11.3.?

Snad ti tahle informace k necemu bude :)
jo, to vim, tlapko. ale ne všeobevně. vztahuje se to jen na předměty, který tam zapomněli původně dát a pak na to nebyl čas či co.
každopádně je to systém na dvě věci...

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz