Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
4. dubna 2005

marnění

jeden oničemový zápisek


dnešní večer sem promarnila.
vlastně nejenom večer. i odpoledne. a dalo by se hovořit i o dopoledni, kdybych nebyla na procházce s bobšou, nedošla nakoupit a pak si nehrála s mazlikem (procházku i nákup sem absolvovala ve svejch novejch bílejch lněnejch kalhotech, který sem si koupila už přede dvěma měsícema, ale dosud nebyla moc příležitost vzít je na sebe. zima mi nebyla, ale pár lidí obalenejch v zimních bundách na mě divně koukalo).

mazlik je super. chtěl mi furt zalejzat do kapsy u tepláků, ale rozměrově mu nevyhovovala. pak mi lez na záda a hrozně se divil, že nemám kapucu, do který by se uvelebil a tak si nakonec sednul do klína a koukal. našla sem ve skříni starou pletenou palčákovou rukavici, trochu mu jí ohrnula, uzpůsobila do tvaru kapsy, nastavila a on v ní pak usnul jako miminko :).

mno a pak sem si vzala dějiny pobaltí, že se budu učit o gediminasovi, vitaugasovi, kestutisovi a spol, ale nedokopala sem se.
o tom, že sem chtěla nahlídnout i do dějin ruska a británie ani nemluvě.
radši sem vzbudila mazlika a honila ho po stole. přitom sem stihla komunikovat s =M= na icq, ale obávám se, že moje jednoslabičný odpovědi ho moc nenadchýnaly.

teď tu sedim a odhodlávám se napsat o heleně zmatlíkový, ale očima pořád víc a víc šilhám po mobtelu, protože se mi chce =M=u zavolat. stýská se mi...

hahá! zvoní mobtel! a kdopak to volá?
:)
no nemám já to empatického muže?

Komentáře

Já myslela, že už bydlíte spolu?
tak...občas se doma ukázat musim, aby mi nevystěhovali věci a nezabrali postel a měla sem se kam vrátit, až mě =M= naštve ;)
No co, dnes je taky den, třeba se na ty dějiny dostane...
nenadchýnaly? Víš, že to je hezký slovo? Já bych vůbec neměla odvahu jej napsat, ale teď? Když to vidím... fakt dobrý :O)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz