Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
26. května 2005

stále nové zážitky

hovínko v nevhodnou dobuten anděl mě jednoznačně kazí. nikdy bych neřekla, že pod vlivem dekadentního okolí, kdy dnes a denně vidím lidi hrabající se v popelnicích a odpadkových koších, se brzo připojím do jejich řad.
avšak stalo se.

v úterý odpoledne sem měla rande s bruenorem, ukázala sem mu náš byteček, nechala ho ozkoušet nový gauč, pak vzala psa a šla ho vyprovodit na tram.

singr hezky očuchával všechny rohy a jak je jeho dobrým zvykem — zdržoval a zdržoval. to by ale nebylo ani zdaleka to nejhorší. cestou zpátky totiž zase zdržoval a zdržoval, až se zdržel uplně, nahrbil se a... začal kakat :/

"singre, co bláníš?" vyhrkla sem na něj, neboť sem si samozřejmě nechala pytlík doma. za ten okamžik, než singr stačil vytlačit exkrement ze svých útrob, mi prolítlo hlavou tisíc myšlenek. hlavně sem přemejšlela, co s tim udělám. nechat tři (!) hovínka na jedný z hlavních pražskejch tříd se mi nechtělo. připadalo mi to krajně trapné a nevhodné. nicméně, co s tim?

naštěstí si singr přidřep hned vedle odpadkáče. nakoukla sem do jeho útrob a voila: nebylo tam ani moc bordelu a hned na vrchu ležel bělostnej papír.
rozhlídla sem se kolem sebe a rozhodla.. zalovila sem rukou v koši a vzala papír. uf uf uf .. tak. a teď nabrat hovínka.... tááák...a šup s nima do koše.
a je to!

koukla sem na psa, kterej už spokojeně pohopskával, jako by se nic nestalo.

"tak tohle už mi nedělej!" řekla sem mu důrazně, podrbala ho na čupřině a vykročili sme k domovu plni nových zážitků :).

Komentáře

ty jsi ale zodpovědnej pejskař:o)), kdyby takoví byli všichni...
ty jsi ale zodpovědnej pejskař:o)) kdyby takoví byli všichni...
viď.. kvůli hovínku se i do koše vrhnu a pak abych se o kousek dál bála projít se trávou, protože tam to leží vyrovnaný jedno vedle druhýho
Ted si někdo řekne pri hrabání v tomto koši:
Hmmmmm, NUGÁT !!! :-)))
Jo, jo, takovéhle problémy řeším často (páč jsem člověk zapomnětlivý a ty sáčky nějak zůstávají doma). Ale naštěstí máme po cestě tu možnost utrhnout si sáček nový...někdy ale dojdou a to pak přemýšlím, až se ze mně kouří...
holky na piču

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz