Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
9. června 2005

pověsit, odříznout a zakopat

co se může posrat, posere se. a co se posrat nemůže, to se taky posere
achjo...že zrovna já mám takový problémy...
přiznávám, že si za to částečně (no dobře, uplně) můžu svým laxním přístupem sama. na všechno mám dost času a tohle je teď můj trest.

volala sem včera spolužačce, abych se ujistila o rozsahu normostrany, a co sem se nedozvěděla..
projekty bakalářek se musej odevzdat už do tohohle pondělí :-o
prima :/
myslela sem, že mám o tejden víc.

světe div se, projekt sem udělala přes noc (sice sem zjistila, že ještě musim leccos doplnit, ale základ mám) a měla sem pocit, že se zase všechno v dobré obrátí.
napsala sem maily vedoucímu bakalářskýho semináře, oznámila sem pánovi na konzultace, že bych k němu ráda přišla na konzultaci...
vypadalo to, že nakonec všechno stihnu.

jedna rána za druhou mě vyvedly z omylu..

všechno sem měla napsaný v notebooku. první zradou bylo, že můj původní předpoklad, že si dodju do kavárny s wifi a přepošlu si dokumenty na mail, se ukázal jako naprosto mylný.
akorát to ráno totiž wifinu odpojili.

na praze 5, kde bydlíme, je wifi zadarmo. kde ale poletuje, to nevim, protože ačkoli sme jich s =M= našli asi 10, ani na jednu se nešlo jen tak připojit.

na mail, kde sem předem děkovala vedoucímu semináře, že se se mnou sejde, mi napsal, že děkuju zbytečně, neboť dneska nemá čas a zejtra odlétá do londýna. super

konzultant mi na mail pro jistotu neodpověděl vůbec. když sem k němu šla na konzultačky včera, měl tam napsáno, že sou přehozený na čtvrtek, a dneska tam samozřejmě neni. jak jinak.

nejsem já největší smolař pod sluncem?
panebože...já vim, že to řikám pořád, ale jestli to tentokrát dobře dopadne, já už doopravdy budu hodná holčička...

Komentáře

Dobře to dopadne, jsou to jenom lidi a termíny jsou od toho, aby se nedodržovaly - já a má diplomka jsme toho zářným příkladem. Takže neboj - ukecat se dá všechno! :-)
když já rpávě nemám ten ukecávací dar :(
bojim se říct si i v krámě o pytlík na rohliky. ještěže je už teď dávaj všude automaticky...
ono to nejak dopadne, neboj. a hodna holcicka? tomu preci sama neveris. my pruserari, co nechavame vsechno na posledni chvili, se nemenime. a kdyz, tak jenom k horsimu ;))
ahoj Mady, jsem na tom uplne stejne.. a vidim to uplne stejne blede :))
hmm, tak ted se mi konzultantka ozvala, ale bude to boj! neni zitra k dispozici, a tak budem vsechno resit pres mail.. nj, lenochove si asi v nouzi nezaslouzi pohodli :))
Ten systém, co je teď na školách je padlý na hlavu - všechno domlouvat přes počítač, je to na prd. Vždyť přeci každý vidí, že to moc nefunguje, ne? Uf, ještě štěstí, že teď už takový problémy řešit nemusím - nezávidím Ti, ale určitě se všechno k dobrému obrátí!!!
Vsechno (domlouvat) pres pocitac je na prd? Proc? Kdo vidi, ze to nefunguje? (Treba takove telefonicke nebo papirove blogovani, to by ti libilo?) Nakonec: vim o sobe, ze moc nedokazu motivovat, proto mi nemejte za zle, kdyz pripomenu, ze "stesti preje pripravenym".
posledně jsem si říkal, že to nebudu odkládat na poslední chvíli... jak to dopadlo? třicetihodinovým maratónem v kanclu. blé! ale samozřejmě si za to můžu sám a dobře vím, že jinak to nebude :)
tazinka se vyjadřovala přímo k tomu, co sem napsala. a domlouvat se s profesorama přes počítač je vážně uplně naprd, jak sem zjistila. neodpovídaj na maily, bůhví, jestli je vůbec čtou..
počítačovej systém, co teď máme na zapisování známek je taky na dvě věci, protože tam dodneška nemám zapsanou půlku předmětů, který sem v zimním semestru udělala.
o blogování tady nebyla řeč.
kdybysme se bavili všeobecně, pak samozřejmě počítač a hlavně internet všechno dost ulehčuje. o tom žádná.
Uf, tak naštěstí mě pochopila ta správná osoba:o)) - myslela jsem to přesně tak, jak jsi napsala...
Ad. #9: Ze nemas zapsane znamky asi nebude chyba systemu, ale lidi, co ti je do systemu nezadali. A jestli je to tenhle http://is.fhs.cuni.cz/, tak ten dokaze obsahnout studijni agendu tak, jako maloktery jiny na svete, takze nerikej, ze je naprd, pekne prosim. Navic, snad se da za kantorama jit osobne, nebo jim volat.
na zurnalistice to prodlouzili o jeden az dva dny :))
šťastná to ženo :)
obávám se, že u nás to nehrozí. já to právě odevzdala a až na to, že "projekt musí být vytvářen v souladu s připomínkami vedoucího bakalářského semináře popř. vedoucího práce nebo jiných odborných pracovníků", což můj nebyl, to snad mám v pořádku.
sice sem si teď ještě na poslední chvíli všimla, že mám špatně obor studia a taky tam mám chybu u autora nějaký knížky (maritn místo martin), ale čert to sper.
prostě to tam maj a děj se vůle boží!

tobě přeju hodně štěstí s tvým projektem. o čem vůbec píšeš?
milý honzo, ty máš chuť se se mnou dohadovat?
já přece vim, jak co funguje, nebo nefunguje. vim, že to, že nemám zapasný známky je proto, že je tam profesoři nenapsali a ne proto, že by byl systém špatnej. nicméně dokud sme ho tu neměli, žádný takovýhle problémy nebyly. samo, že se dá a má zajít za garantem a on tam ty známky na základě indexu dopíše. ale proč to mám sakra dělat? jasně...teď musim, protože jinak nevim. asi bych o ty předměty přišlo nebo nevim co. ale je to další čas a další byrokracie navíc.
nevim, jakej maj systém na fhs. nicméně ten náš pro mě osobně znamená jen problémy navíc.
a za kantorama by se dalo zajít, kdyby se vůbec obtěžovali bejt v kabinetech o svejch konzultačkách, dalo by se jim zavolat, kdyby na sebe nechávali telefonní číslo. když na sebe ale někdo nechá jedině mail a na ten pak ani po pěti dnech neodpoví, tak je to pro mě naprd a tečka.
Nechci se dohadovat, natozpak jitrit uz tak asi dost stresujici situaci. Vzdycky me popadne touha sirit moudro a takhle to dopadne. At to dobre dopadne.
to vis, na zurne se flakaj nejen studenti, ale i profesori :)) budu psat na tema soucasna ceska reklamni foto.. ty? jo a v tajemniku mi taky par veci chybi :(
ani bych se do toho nevměšovala ... ale systém.. no zrovna minulej tejden mi včas za zakázku nezaplatily 2 státní úřady - jeden z úředníků si vzal dovolenou a nějak zapomněl podepsat protokol..:(( a v druhém opět státním úřadě kdosi onemocněl.... A já mám 13 zaměstnanců před výplatou.. tomu já říkám PROBLéM systému..
bibi, já píšu o poválečným německu. o rozdělení země, převýchově obyvatel, vývoji okupačních zó a o kolektivní vině.
teda aspoň doufám :). třeba mi to nepřijmou, když to nemám zkonzultovaný.
marks: ano, tohle už je opravdu PROBLÉM. na to není co říct.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz