Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
7. července 2005

kurvy jedny zlodějský!

a neřikejte mi, že se vám to stalo už milionkrátmně se to stalo v pondělí. ukradli mi peněženku, doklady, peníze...


ale všechno popořadě.

v pondělí sme vyrazili na nákupy, abysme =M= oblíkli do novýho od hlavy až k patě. první zastávka byla v c&a, kde sem pár dní předtím objevila a zamluvila mini trenkoidní plavečky. z peněženky sem vylovila lístek, sedla si do křesla u kabinek a čekala, jak v tom bude chlapec vypadat.
byl naprosto šukézní :)
pak sme obrazili mnoho dalších obchodů, až sme došli do nextu, kde sem si chtěla kopuit plavky. držela sem je před pokladnou v ruce a lovila peněženku, ale ta tam NEBYLA!

oblil mě pot a začala sem horečně přemýšlet. nevěřícně sem třásla taškou v naději, že z ní ještě něco vypadne, ale nikoli.
"to máš z toho, že jí nezapínáš. mohli ti jí klidně vzít když sme jeli po eskalátorech"
"hm...:(...určitě sem jí nechala céáčku :(. to už tam nebude, co myslíš?"

tak sme se tam vydali zkontrolvat situaci a mezitim =M= rozebíral mojí situaci.

"no, o peníze si holt přišla. hned naproti je tam spořka, tk dojdem bloknout kartu, dole na můstku dojdem na policajty, aby ti vystavili áhradní doklady..."

ani sem ho neposlouchala a v duchu počítala, o kolik sem teda vlastně přišla.
1100 a nějak drobný v hotovosti, nevyplněnej kupón na mhd za 630, kreditka, studentskej průkaz, průkazy do třech knihoven, každej, za ty už to je dalších 400, budu se muset jít vyfotit...
achjoooo :(((

=M= řikal, že s musel moc držet, aby mi neřek, že ho okradli už nejmíň stokrát. ale já sem děvče ze zatáčky. my tu eskalátory nemáme a na ulici se jen tak nekrade! sme tady slušná ves!

v c&a u pánských kabinek slečna o ničem nevěděla.

"taky je možný, že to prodavačka najde, ale nechá si to. holt když berou nějakejch 8 000, se nediv, že si chce přivydělat"

doprdele!

až u informační pokladny se na mě slečna koukla zkoumavým pohledem.

"a jméno?"
"jane doe"
"tak tady to máte. vyvolávali sme vás"
a podávala mi mojí peněženku. samo, že v ní nezbyla ani koruna. ale aspoň ty doklady, kupón, karta...

no díky bohu. ale stejně mám na ty kurvy zlodějský vztek! litr na ulici jen tak ležet nenajdu :(

Komentáře

ne že by se mi to stalo stokrát, ale po pravdě řečeno je to ještě dost dobrý, že ti zůstaly aspoň ty doklady a tak... ségra teď přišla v praze taky o peněženku, ale prázdnou (ovšem s dokladama) ji našla nějaká paní a dohledala si ji... ale občanka už byla nahlášená, takže bude mít teď novou. ale furt to ještě jde. všechny ty věci... to mě taky polívá studenej pot!
Šli jsme tuhle večer po ulici s Taem a našli jsme doklady. Patřili policistovi, včetně služební průkazky. Taky jsme si mysleli, že ho někdo vočóroval a zahodil je. Bylo to horší, vožral se a ztratil je. ;))))))

Jj, sou to kurvy.
no na ulici mozna ne, ale zkus to v c&a u panskych kabinek ;-)
jinak ... uz jsem parkrat taky prodelal ten sok z toho "ja jsem ztratil penezenku" a nastesti to zatim vzdy dobre dopadlo (vetsinou byla jen nekde v jine kapse nebo tasce nez jsem myslel). predstava ze budu znovu vybehavat vsechny papiry je desiva (a u nekterych by to ani neslo). a kdyz si k tomu co jsi vypocitala pridas blokacni poplatky ke kartam, novy technicak, ccs kartu a dalsi podobne srandy, tak ten litr v hotovosti by z toho vlastne bolel nejmin ...
ale i tak to nastve, to je jasny. :-(
Teda nechci se stavět do role nejchytřejšího člověka pod sluncem, ale musím se pochválit, že mě ještě nikdo nikdy neokradl. Možná mám jenom kliku, ale připadá mi, že stačí si na svoje věci dávat pozor a všechno důležité nosit ve špatně přístupných kapsách. Což, uznávám, jde při mém stylu oblékání, někdo třeba dostatečně velké kapsy nemá...
Teda nechci se stavět do role nejchytřejšího člověka pod sluncem, ale musím se pochválit, že mě ještě nikdo nikdy neokradl. Možná mám jenom kliku, ale připadá mi, že stačí si na svoje věci dávat pozor a všechno důležité nosit ve špatně přístupných kapsách. Což, uznávám, jde při mém stylu oblékání, někdo třeba dostatečně velké kapsy nemá...
Takze ponauceni pro priste :-) do c&a jedine v brneni ktere bude zaroven napajeno elektrickym proudem :)
Spíš je řešením nosit v peněžence jen peníze. ;-) od doby, co nemám peněženku, mě taky už neokradli.
Tot pravda :-) posledni dobou taham penize po kapsach i s doklady atd. akorat pak vypada blbe kdyz treba na nadrazi nebo v hospodach lovim po kapsach dvou stovky :)
No šok typu "ztratil jsem peněženku" je šílenej !!! Mě se to teď stalo na mini-tour s Lilac, Bone Machine a River For Sale v Německu. Šli sme s Mtym (BeneMachine) na benzínku za Hannoverem, něco sme pojedli a pak si šli umejt zuby na záchody a tam neměli papírový utěrky, ale takový to foukadlo. Tak sem si peněženku položil na pult s umyvdaly a šel si ofoukat ruce, koukám na tu penženku a říkám "si ji tam hlavně nezapomeň vole". Samozřejmě sem si ji vzal, ale asi za dalších 100 kiláků na jiný pumpě sem ji nemohl najít v baťohu a vybavil se mi jen tem moment, jak si řikám, že ji tam nesmím nechat. Takže letím do auta a v totální schýze ho celý přeházím na ruby a peněženka jinde, to už jsem fakt mrtvej a napůl brečím (uvnitř všechny prachy, doklady, řidičák!!!) a nakonec ji nachazím v malý přihrádce, kam jsem ji dal a nebyla vůbec vidět. Každopádně mě to pořádně vytrestalo a pak už sem si na peněženku davál fest bacha ... Ale ty šoky sou fakt děsný, hlavně ty zachraný akce, jen abyste se přesvědčili, že je všechno OK.
Na jednom konci je "šukézní" a na druhým "kopuit". Zní to trochu jako.... jako.... kopulace. Leze ti to na mozek! :))
jo...to leze :)
a to nevim, jestli sou publikovatelný zážitky z týdne na chatě :)
napiš je, my ti potom řekneme... :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz