Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
20. července 2005

táborově

a bleskověmilí zlatí boubelatí, sem právě na táboře a světe div se, nic není jako dřív. technika je naprosto všude a tak i tady je zaveden internet.

rozhodla sem se, že trochu zaoracuju a tak sem si předpřipravila jeden ze svojich morbidních článků na serveru nekrolog.cz a teď jen telegraficky i vám:nic zásadního se tu neděje. děti vcelku poslouchají, jedny sou milý, jedny sou milý trochu míň.
jednocho chlapce dokonce pár míň hodných chlapců šikanovalo, ale to už sme zdárně vyřešili.
taky sme tu měli jednu vraždu. kluci vedoucí zabili v našem pokoji sršně. poletoval si tam u stropu a vyhlížel svojí oběť, ale páni kluci se na něj srdnatě vrhli a ubili ho ručníkem.
každý den chodíme hrát zábavné hry a pro několik dětí sem ta nejvíc nejlepší vedoucí :)

nu, a to by bylo asi všechno. máte teď možnost si ode mě odpočinout, tak si toho užívejte, protože dá-li bůh, tak až se vrátím k milovanému =M= domů, bude už zaveden internet :), takže to pak rozjedeme :).vzkaz pro tláču:
jestli si tláčo myslíš, že =M= nepíše kvůli mně, tak to se pleteš, protože já ho do toho strkám každej den. nepíše kvůli českýmu telecomu, protože nám neni schopen už od března zavést internet!!!!!


tož se mějte krásně a užívejte léta. od sobotěnky se prý má zase oteplovat, takže už se těším, až svoje hubnoucí tělo vystavím slunečním paprskům a doopálím si pruhy od kraťásků!

Komentáře

Moje tělo taky snad hubne. Už druhej den nesnídám, protože jsem línej nakupovat. :-) Ale psovi jsem začal servírovat i večeře, tak vypadá spokojeně.

A světe div se! Dneska jsem nastavil připojení k internetu z domova, takže až se Mady vrátíš, můžeš morbidní články psát horem dolem. :-)

hohoho Jane, chceš snad říct, že moje intuice kecá :)))))) ????????

Ba právě, tvůrčí psaní potřebuje svobodu :))))))). Svoboda podporuje dravé činy (bomba na hlavní poště) a jitří pudy k exhibici :))).

Jane :) hezky si užívej tábora.
Taky jsem kdysi jezdila dělat vedoucí na tábor. To bývaly nejlepší prázdniny. Tábor to byl takovej zálesáckej, suchý záchody, voda přivežená v barelech z nedaleké přehrady, dřevěná jídelna, hliněná kamna a žádnej internet!
Jenže akorátže z toho časem nějak sešlo. Nadšení opadlo a jezdilo čím dál tím míň lidí, až jsme to zabalili úplně. Takže tohle je pro mě takový nostalgický spot.
Ale doufám, že si to užíváš.
jojo...užívám si to.
momentálně si to užívám doma v praze u ntb.
od pátku mám teploty a tak sem to včera zabalila a odjela domů. njn...sem srab. dneska mi bylo až na dopolední bolení hlavy fajn, tak si řikám, jestli to nebylo unáhlený. nejvíc mě teda mrzí, že sem přišla o výlet do klatov :(

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz