Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
29. července 2005

úmorný vedra
ty vedra sou fakt úmorný. člověk asi neví, co chce, když chvíli nadává, že je zima a leje, a pak, když teda přídou tropy, tak se mu to taky nelíbí.

ale považte... bydlíme naproti pívováru, láhve nám za oknama cinkaj celý dny i noce, navíc je to tu samý malý a velký auto a do toho ještě navíc ta rozpálená silnice. ach jo..

včera sem se potila jak dvéře od chlíva i v rouše evině a jediná možnost, jak se od toho na chvíli oprostit byl spánek.

a co dělají jiní lidé?

myslim, že jiní lidé chodí na koupaliště!
naštěstí i my už sme v tomto směru začali podnikat jisté kroky. tak předně si =M= už konečně koupil plavky a za další objevil koupaliště, kde by se nám prej snad mohlo líbit -> zde.

prej tam budem chodit ráno, aby on byl brzo v práci (je to odtamtud kousíček) a já se stihla vrátit zpátky domu, ještě než začnou ty příšerný vedra.

da bin ich aber neugierig!

má to jeden malý háček a snad nebudu příliš indiskrétní, když to tu vyjevim. sám to totiž hlásá kde všude.
tož tedy: můj milovaný =M= neumí plavat.

navíc má z dětství otřesné žážitky, které mu nedovolují ani přejít po břehu okolo plynoucí H2O.

otázka dne tedy zní:

jak naučit člověka plavat?


pokud máte tipy, sem s nima!

Komentáře

mno jak sem koukal na stranky tak me hned zaujalo wifi pripojeni :) =M= bude pracovat zatimco ty se budes koupat a az mu dojdou baterky tak se pujde vykoupat ... ale pokud se boji vody tak nejjednodussi je lehnout si na breh do vody jako do vany ... casem si zvykne ... a jinak me naucili plavat v nejakym bazenu protoze predtim me muj deda chtel ucit plavat stylem ,,hodime ho do vody a uvidime jak se s tim vyporada" z cehoz sem mel do 11 let strach z vody ... Hodne stesti
Slyšela jsem, že Petynka je dost snobská. Dřív jsme tam chodili hodně, než ji zrekonstruovali a docela to šlo. Ale v Praze si nevybereš. Všude hlava na hlavě, stánky s pivem a s langošema a vosy. Zasejc když to má =M= blízko do práce, tak o tom žádná.
Jak může bejt hromada nahejch lidí u "velký vany" snobská? :-o

Nám zase v práci tvrděj, že je Petynka nejdražší koupaliště v Praze. Jak jsem to počítal, vyjde hodina při koupi dvousetkorunovýho předplatnýho na dvacku, a to si můžou dovolit i takoví snobi jako Mady nebo já. ;-)

Mně se na Petynce především líbí, že tam mají vyhřejvanej bazén bez chloru a na webu píšou, kolik je tam aktuálně lidí.
jak naučit člověka plavat?
hodit do vody - naučí se sám (hodně štěstí, =M=)
to je něco jako s létáním (viz douglas adams). finta spočívá v tom, zabavit dotyčného něčím jiným, nechat ho třeba splývat (a voda skutečně nadnáší, vleže na zádech se dá ležet téměř bez vynaložení jakékoliv námahy, v moři i úplně bez ničeho - ale to je tou solí) na mělčině, takže se vždycky dá postavit. no a když takhle odsplývá na hloubku, tak už pochopí, že panika není dobrý nápad :) a že je to vlastně docela fajn :)
jojo adame, takhle nějak vypadá můj plán. tak pšššššt,a bysme ho nevystrašili!
jak já už se na to těšim... :)
Z mých zdrojů vím, že se tam platí cca 140 na den. Tím pádem to pro většinu rodin se dvěma a více dětmi znamená luxus. Tím pádem se tam stahují především movitější obyvatelé, neboť mají jakous takous šanci, že tam nenarazí na nás, "póvl". Tím pádem se Petynka stala vyhledávaným koupalištěm pro ty bohatší.
No jak říkám, dlouho jsem tam nebyla, mám to zprostředkovaný. Rozhodně jsem tím nemyslela, abyste tam nechodili. Byl to jen názor.
no, ono je to fakt za 140kč na den. ale když si koupíš permici, tak je za 200 na 10 hodin. a protože my nemáme v plánu se tam chodit vyvalovat, ale zaplavat si po ránu, než bude narváno, znamená to pro nás tak 20 za vstup, což je víc než přijatelný.
a co recept profesora Veselého? hodit do vody a nepustit na břeh?
obávám se, že právě tenhle recept je zdrojem =M=ovy fóbie
nevím...skaute to je hezký taky byh se rád naucil plavat...ve 3-ti třide me na skolních kurzech hodili do vody a malem sem se utopil...od te doby vlezu do vody max pokud vydím na dno nebo to ma hloubku max 150CM... ;-(
Zdarec tak co už se M naiučil plavat??

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz