Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
23. srpna 2005

marketingové tlaky

aneb carrefour je opravdu skvělý obchodník
AKCE hlásal nápis na boxu se sýry. sice nemusim kupovat všechno, co je ve slevě, ale když se jedná o milovanou nivu, tak sleva jenom potěší.

no ne... ze 149kč na 135kč za kilo. no to je super!
vzala sem pořádně velkej kus a spokojeně s ostatním nákupem nakráčela na kasu a domů.

večer sem si dělala tousty s nivou. ještě sem měla zbyteček z minulýho tejdne. jen tak sem nakoukla na etiketu, kolik že to tahleta niva stála.
129kč/kg

no páni :-o

a to minulej tejden žádná akce nebyla!

trošku mi poklesla brada. takže sem vlastně až tak výhodně nenakoupila. nejen že ten sýr nezlevnili. oni ho dooknce zdražili! a aby nachytali lidi, co si striktně nehlídaj ceny, napíšou tam takovouhle cedulku. no to mě podrž. takhle se má obchodovat!

Komentáře

TESCO a jejich zlevněný Haribo bonbóny, od kterecjh ale zlevnili jen pár druhů, ale mezi ně dali i ty, na který se sleva nevztahuje, známe, známe...
Já už ani nezjišťuju co je ve slevě, jíst stejně musíme, tak co... Jo a navíc tvůj brácha toho docela dost spořádá... :)
ale já si náladu nekazim ;)
jen mě to překvapilo, co všechno už v těch obchodech nevyzkoušej.
že toho spořádá? vidíš, a mamka ho pořád lituje a má pocit, že ho musí vykrmovat, protože jí tak skromně (jednou jí řikal, že obědval a snad i večeřel několik dní špagety jen tak s kečupem i bez sýra a jí to vyděsilo. já si spíš myslim, že doma zrovna nebyl nikdo, kdo by mu uvařil a on sám na to byl línej :)
Copak Carrefour a jeho "slevy"... :)
http://blog.sharkan.net/?text=313-nechci-slevu-zadarmo
Tak to už je asi hodně dávno, co jedl špagedy s kečupem tzv. z nouze... I když na druhou stranu musím přiznat, že se zrovna s tím vařením vždycky 2x nepředřu, takže... :)
dávno to je. to st e spolu myslim ještě ani nechodili. ale v mamince to zanechalo trvalý dojmy :)
...tak tomu rozumím :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz