Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
30. srpna 2005

rozpadám se
když mi paní doktorka v mých devatenácti letech svěřila do ruky mou zdravotní dokumentaci, jistě nečekala, že jí budu mít uloženou v krabici pod topením a vrstvami prachu ještě o tři roky později.

nicméně už se mílovými kroky přiližuje doba, kdy se budu muset svěřit do rukou odborníka, protože domácí péče nestačí.
jak trefně poznamenal =M= včera nebo předevčírem:

"já ti sice občas vystříkám dutiny, ale potřebovala bys už pořádně promazat a utáhnout"

je to tak.

za poslední dva měsíce mě stihlo víc zdravotních katastrof než za můj dosavadní život:

už před prázdninama náhlá horečka (40°) a průjmy
na táboře opět horečka (40°) bez průjmů
před týdnem cosi asi s koleními vazy — bolí mě furt tak nějak nepříjemně nad kolenem. nemůžu mít nataženou nohu v leže a tak
a konečně dneska ráno asi kolem šestý — šílená křeč do lýtka

nutno podotknout, že na křeče já trpím (zdál se mi následně sen, kde mi kdosi řikal, že je to způsobený nadváhou, nedostatkem pohybu a konzumací čokolády), ale tak hroznou křeč jako dneska ráno sem měla naposled na základce, kdy sem ještě stihla kopnout do zvhlčovače vzduchu, který se překlopil i s vodou v něm, pak se zablesklo a kdybych rychle neuskočila, nevim, nevim

a může za to =M=! kdyby mě nevzbudil tim, jak šel hlasitě na wc, tak bych se neprotahovala a křeč bych nedostala. takhle sem se jen bolestí zkroutila, zaklela a pak zakousla do polštáře a čekala, až to odezní.

každý sebemenší pohyb nohou mě bolel až do rána a když mi =M= řek, že musim dojít se psem, už předem sem ho litovala (psa).

když sem skutečně vstala a dobelhala se do koupelny, začala sem přemýšlet, jak sejdu a vyjdu do schodů se singrem v ruce (jelikož je jezevčikoidní a tripod k tomu, nechci, aby si vyhodil plotýnku). nu což. šel holt sám a já se přidržovala zábradlí.

krátká procházka noze udělala líp, ale furt mě to dost bolí :(
achjo.

posledně mi na to dali vitamínD v ampulce. teď to přetrpim bez něj, ale moje tělo už na mě vážně křičí, že POTŘEBUJE odbornou péči.

Komentáře

zrovna dneska mě jedna brutální chytla do pravýho lýtka. Navíc mám okolo kotníku stejný nohy natažený furt ty vazy, takže evidentně "rozpad" je touto dobou asi běžná rutina :-D
po posledni kreci jsem tyden nemohla bolesti chodit ze schodu,ale mi na to lidi doporucili jist horcik, tak se jim cpu a docela to funguje...
To chce horcik (magnesium). Kup si bud Promagsan nebo sumivy horcikovy tablety a budes mit po problemu. A neboj, neublizi ti to, je to stopovy prvek ;-) Prave kakao a cokolady jsou dobrym zdrojem horciku, tak se toho nevzdavej :-).

http://www.ordinace.cz/article.php?articleId=7762&full=1
http://www.f-sport.cz/print.php?id=104

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz