Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
8. září 2005

učení mučení a internetové překladače

chci zpět záda svých peněz


až wikipedie mi odhalila, co vlastně margaret thatcherová chtěla, když onehdá vykřikovala I want my money back a neni to jediná perlička.dneska se mi konečně podařilo chytnout to potřebný učební tempo. snad ho už nepustim, aby to k něčemu dospělo.

i při učení o tak nezáživnejch věcech, jako středovýchodní evropa ve dvacátým století, se dá narazit na vtipný záležitosti a mně to nedá, abych se s váma nepodělila.

uvedení do děje:

v albánii měli po první světový válce takovýho pána, co byl nejdřív jenom takovej pán, pak pán ve vládě, pak pan prezident, pak pan diktátor a nakonec pan král. to je kariéra, co?
ostatní monarchové evropy ho přelhíželi, nicméně on potřeboval nějakou šlechtičnu, se kterou by zplodil následníka. a tak ulovil jakousi geraldine, což byla jediná aristokratka v evropě s americkou krví.

ostatní podrobnosti nejsou důležitý. jen vám tu předložim kousek textu z wikipedie, právě o albánský královně geraldine :)

V červnu 2002, ona byla pozvána čtyřiceti členy parlamentu Albánce k návratu z jižní Afriky k Tiraně. Ona se vrátila, ale pokračoval tvrdit, že její syn Leka byl legitimní pravítko Albánie. Očividně v důsledku změny v klimatu, ona vyvinula dýchací potíže, pro kterého ona byla zpracovaná ve francouzské nemocnici v Srpnu 2002.


ano, ano. když zjistila, že je její syn pravítko, radši si vyvinula dýchací potíže. a aby nepřišla nazmar, tak jí francouzi zpracovali. do asi?no neni to sranda s těma překladačema? :)

Komentáře

legitimni pravitko :))) cha chaaa :o)
Ona to nezjistila, ona to tvrdila. Asi byla chudinka duševně zaostalá.
Tak tomu pak už vůůůbec nerozumím :-)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz