Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
16. září 2005

o knihovnách

mimojiné pro džeryhosem naprosto zoufalej klient všech knihoven. nicméně knihovny by měly bejt rády, že mě maji, protože jinak by dozajista zkrachovaly.

kolik prachů já už nastrkala do městský!!!

ale, tak jako obvykle, můžu nadávat jenom sama sobě.

"tak mi dej průkazku, já ti tam sjedu" navrhnul =M=. ani nevim proč. pro něj to byla daleko větší zajížďka, než pro mě. ale sem fakt ráda. já bych se tam nedokopala dojít ani za sto let.

"tak tohle je tvoje" podal mi účet na 211kč

nojo. co byste chtěli, když máte doma knížku čtyři měsíce.
ještě že jen jednu...


no..
a taky mám doma tři knížky ze slovanský knihovny. už taky asi čtyři měsíce. jenže sem teď totálně bez peněz. dlužim za zpozdný =M=ovi, dlužim 400 do rozpočtu, musim si zaplatit telefon, musim si koupit angličtinu pro samouky, musim zaplatit 6000 stavebko. achjo.

letos mě ty prázdniny pěkně vysály.
a taky je to tim, že mi nekrology zaplatili na tři měsíce dopředu a já holt neumim s penězma hospodařit (takže sem je za měsíc neměla).

takže milý džery: v pondělí do slovanský knihovny určitě nepudu ;)

Komentáře

Já jsem jim ty ztracený USA za 290 CZK koupila a ještě po mně chtěli stovku na ty jejich lepící serepetičky...
:)) tak tomu se řiká drzost!
jane, ty ani netušíš, co je to za pakatel, těch 200kč!
tá JÁ, KRÁVA jednou měla půjčenýho Sběratele, 20let starý vydání. osm měsíců jsem ho nevrátila, protože mi ho po měsíci někdo ukradl ve škole. neměla sem odvahu do knihovny zajít. platila jsem 800 zpozdný, musela koupit náhradní knihu od stejného autora - tuhle nikde neměli ani starou, takže novou za 450, a k tomu ještě 50 kč na zpracování tý nový knihy, aby se dala používat (zaregistrování, obal a tak).
mno? :)
no..já jim takhle platim 6x do roka :)
ale myslim, že všichni sme uplný břídilové proti =M=. ale s tim ať se pochlubí sám, já to vytahovat nebudu.
já zaplatila všehovšudy asi jen 3x zpozdné jeden den, protože jsem to prostě onen den nemohla stihnout, a den předtím jsem na to zase zapomněla - a to jen tento rok, jinak do knihovny chodím od svých 12 a úspěšně platím pouze prodloužení na každý rok :-)
ts ts ts, slečna vzorná? :)
tak já, dokud sem chodila do knihovny v zatáčce sem taky neplatila deset let krom prodloužení snad nic. ale co sem tady v praze, nějak se to horší, no..
často je to proto, že knížky prostě za dva měsíce nedočtu a pak se to sčítá.
Naposled jsem platil dohromady litra.
stále nemáš na =M= :)
ale dva litry sou slušný
prave jsem dostal dopis z mestske. na zpozdnem jsem jim dluzil asi 30 korun, ale protoze jsem pri vraceni knizek nemel penize a od te doby jsem v knihovne asi rok a pul nebyl, prisel mi dopis, ze bych jim mel zaplatit neco kolem 350 kc (30 kc za zpotdne, 320 kc za zaslane upominky). a jestli pry to neudelam, tak me daji k soudu a napocitaji mi k tomu dalsich osm tisic za soudni vylohy a naklady na exekuci meho majetku :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz