Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
29. září 2005

happy birthday to you

už nám je jeden rok


aby to neprošlo jen tak bez povšimnutí...

dneska je to přesně jeden rok od chvíle, kdy sem začala psát deníček a dneska večer to taky bude jeden rok, kdy si ho =M= poprvé četl a tudíž jeden rok, co se známe.

wow, to je ale výročí najednou, že?

deníček tedy dostal nový kabát k narozeninám (i když já vím, že to neni pravda a vyšlo to uplnou náhodou — ale to mu neřikejte).

na oslavu příde =M= dřív z práce (aby si zased zase k pc a já učila malé hovado angličtině), dáme si slavnostní obědovečeři (smažák ze sýra, co nám už skoro 14 dní korá v lednici) a připomeneme si, jaká to byla náhoda (šťasná), že sme se seznámili :)


a na závěr oslavného spotu bych chtěla poděkovat čtenářům současným i budoucím za to, že je baví mě číst a občasným komentářem mi to dají najevo, což je pro mě velkou motivací pro pokračování v tomhle deníčkoidním snažení ;)

Komentáře

:) Nebudeš mi věřit, ale včera jsem si na to vzpomněla, že už to musí být tak rok, od vašeho setkání, a taky - což už tak důležitý není - od našeho prvního rozpačitýho setkání v 99 :-)
myslím, že už ani jeden nepočítáte do Vánoc, ani doTří králů, co? ;-)
pokud si dobře pamatuju, tak ve vašem seznámení mám taky trošililinku prsty, takže bych nejradši vznesl požadavek na kousek sýra! ;-)) dobrou chuť a jen tak dál. :)
Gratuluju!
lio, já ti to i věřim, člověk vzpomíná na různý věci :). do vánoc apod už sice nepočítáme, ale zrovna včera sme řešili dělení "majetku" při rozchodu :)
adbare, trošilinku ano. je trestuhodné, že sem tě nezmínila. ale chtěla sem!
heleno, díky :)
Jeden rok? To je ale hezké. Nejvyšší čas začít dělat něco jiného.
Všechno nejlepší a spoustu dalších řádků :-)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz