Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
8. listopadu 2005

moucha

hmyzí hostina
=M= se mi směje, ale já už to mám teď jako poslání. obvykle nejsem až tak útlocitná, ale když už tu agáta poletovala několik dní, zželelo se mi jí.

"bylo by hezký, přechvat jí tu až do jara" pronesla sem zamyšleně, zatimco sem hledala naši novou zvířenu.

"to těžko." odpověděl =M= a zasednul k pc.
"ve wikipedii píšou, že žije půl až jeden měsíc."

posmutněla sem. chudák moucha. ale uznejte, copak byste měli to srdce, týrat zviřátko hlady nebo ho vyhnat na mráz, když už mu zbejvá jen pár tejdnů života?

a tak sem za =M=ových úšklebků připravila malou hostinu — kousek šunkovýho salámu, suchej rohlík, trochu psí polívky, kapku šťávy a špetičku krému z rumovejch řezů. agáta k talířku zvědavě přilítla, ale nejvíc ze všeho sosala právě ten talířek. a pak šunkovej salám. tak nevim. vzhledem k tomu, že má jíst tekutý, tak jí asi v žaludku kručí dál.

nakonec se ale vcelku spokojeně uvelebila na cylindru lustru a usnula. mise byla splněna :)

Komentáře

Asi bych ji poplacal po zadech placackou aby ji uz nic netrapilo ;)
bruenor: tys me fakt dostal...:D
A to jsem to ani nemel v umyslu ;)
cyniku!
tak si pořiď domů vinný mušky, když se ti ten hmyz tak líbí. Já osobně se jich nemůžu zbavit a když jsem na netu hledala, jak na ně, našla jsem odkaz, kterak je pěstovat, to mě fakt upřímně pobavilo ;OP
Nejradsi bych si koupil to co maj bezne za velkou louzi a to takove to zarizeni co sviti a prilakava hmyz a pak je to nici to se mi moc libi jak do toho naletavaj jen ty musky.
ježišmarjá, ty seš ale sadista!

fily, mně se ten hmyz až tak moc nelíbí. ale k agátě už sem si holt vypěstovala jakejs takejs vztah. dělá mi radost, že furt žije :)
jenom =M= si klepal na čelo, když sem mu řikala, že už si na nás zvykla a nechce bejt sama. ona totiž se mnou tráví čas v kuchyni, když vařim, na gauči, když se koukám na televizi, a u stolu, když pracuju. je to holka šikovná :)
toz kurva, tohle je i na sick boye moc. buuuu

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz