Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
8. listopadu 2005

bůh mě má rád

aneb lepší pozdě než nikdy

čím blíž škole bydlim, tim větší mi dělá problémy dorazit včas. nechápu, jak sem dřív mohla jet až ze zatáčky jen na jednu přednášku. dneska to mám dvacet minut a dělá mi to problém. o ranním vstávání ani nemluvě.

nicméně bůh mě má asi rád.

dneska sem měla dopoledne pocit, že to všechno nádherně stíhám. piánko sem si pracovala, dala sem si kafíčko, po dlouhý době zase projížděla blogy, když tu náhle bylo 13.20, nejvyšší čas začít se balit na přednášku od dvou.

no.. a tim to začlo. najednou se začaly vynořovat věci, který je potřeba udělat (zjistit přednášecí místnost, anžto si ani po měsíci nejsem schopná zapamatovat, kde to je, sbalení věcí do tašky — kde je sakra ten sešit?, pračka doprala a konečně, singr potřebuje čurat).

psík musel vzít zavděk jen pomočením naší jedný popelnice a už sem uháněla do jinonic. dorazila sem s jazykem na vestě 20 minut po začátku přednášky a v učebně všichni v pohodičce seděli a vedli vysoce akademickou debatu -> pan doktor mlsna ještě nedorazil.

huráááá!

přišel asi pět minut mně. no neni to štěstí? :)
příště už se polepšim!

Komentáře

Bydlel jsem 300m od školy a chodil jsem poslední a pozdě. Teď bydlíme naproti škole, odkud žena chodila poslední. Musela doprovodit všechny kamarády. A už se těším, jak to zvládne naše Sára (skoro 3 roky):-)
Bydlím od školy 3 zastávky tramvají, a každej den chodím pozdě, minimálně později než lidi co dojížděj z Kralup.

Možná že by z toho psycholog vyvodil nějakej děsuplnej závěr ...
Bydlim daleko od skoly a chodim prvni a vcas :)
mne je jedno jestli to mam blizko nebo daleko - vzdycky chodim pozde. na vyvozeni zaveru tudiz psychologa nepotrebuju ;)
Nejhorší je, když mám ve čtvrtek Homeworking. To kolikrát do práce dorazim až večer. :-)
"příště už se polepšim!"
to ti tak věřim :)
Nejlepší to maj deti školníka :-)
to já se tedy musím přiznat, já jsem všude včas nebo s předstihem, možná je to ale tím, že já na rozdíl od tebe, jezdila vždycky z dálky...
Konecne nekdo kdo chodi vcas :) Ja taky vsude chodim vcas nebo se aspon snazim ;) a neni to tim ze bych bydlel daleko od mista kam jedu. Proste nerad nechavam lidi cekat :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz