Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
14. prosince 2005

sem nejkrásnější

dva knoflíčky


znáte to. dete po ulici a všichni se po vás dívaj.

sakra, co to se mnou je? řikáte si a hledáte, jaká podivnost na vás ostatní zaujala. ryhle kontrolujete poklopec, uhlazujete vlasy, otíráte z tváře fiktivní smítka.

někdy vám prostě nezbyde nic jinýho, než se smířit s faktem, že vám to jednoduše sekne a rozdávat úsměvy na všechny strany.

dneska sem takhle rozdávala úsměvy v kárfůru.

samozřejmě. jako na potvoru. poprvý, když se přestanete podceňovat a bát se, že pohledy ostatních sou spíš pobavené než obdivné, na to dojedete.

já na to dojela, když sem se sehnula pro instatní hrachovku. při narovnání mi došlo, proč na mě všichni tak čučej.
nekoukali totiž na mě, ale na moje břicho a kus podprsenky, kteréžto odhalovaly dva rozepnutý knoflíčky od košile.

ach jo. trapas!

největší bžundu z toho určitě měli ty security mani, který seděj někde tam nahoře. dneska sem si totiž vykračovala obzvláště sebevědomě!

Komentáře

Tak to třeba obzvláště krásné břicho! :-)
A obzvláště krásný kus podprsenky. :)
Sakra, to bych chtěl vidět
sakra, to bych videl teda opravdu nerad
Sick boyi, ty budeš mít asi nějaký mindrák, viď? A asi ne jen jeden, soudě podle tvého blogu. Ale neztrácej naději, je určitá šance, že z toho vyrosteš.
sickboyi, damska briska te nelakaji? To te musel potesit nove schvaleny zakon, vid?
sharkan: na zaklade ceho konkretniho tak soudis? a ceho by se muj mindrak mel podle tebe tykat?
laura: meles nesmysly, protoze v pripade janedoe se mluvit o brisku rozhodne neda (napadaji me jina, daleko vystiznejsi slova). a reagovat na muj komentar stupidnimi narazkami na moji potencialni homosexualitu (nenapada me, jaky jiny zakon jsi mohla mit na mysli) dle meho ukazuje, ze jsi blba jako puctok.
sick boy - já teda souhlasím se sharkanem. pokud kolem sebe někdo umí dštít akorát síru a plivat zlá slova, pak to pramení z komplexu nebo (jak chceš) z velký nespokojenosti se sebou.
jane: ajajaj, no kdyz i ty souhlasis se sharkanem, tak to je jina, to na tom asi neco bude... kriste pane, ctes po sobe, co pises? jak muzes napsat takovy blabol, ze "pokud kolem sebe nekdo umi dstit akorat siru a plivat zla slova, pak to prameni z komplexu nebo..."? to nekdo rekl nebo jsi to nekde cetla? krome toho, kdyz reknu, ze bych nerad videl tvoje bricho, tak to neni ani dsteni siry, ani to nejsou zla slova. zla slova by treba byla, kdybych o tobe napsal, ze jsi xxx (dopln si sama), coz jsem neudelal.
tady nejde o mě nebo o moje břicho. tady de celkově o to, co plodíš.
nekrmit trolly lamky:P

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz