Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
24. prosince 2005

po roce vánoce, vánoce...


přišly."my už sme jak rodiče s dětma" řikala sem =M= v pátek, když sme táhli proutěnej koš z jednoho zatáčkovskýho obchodu (rozuměj singrův novej pelíšek).
"jakto?"
"no, ty taky sebe odbydou jednim dvěma dárkama a všechno cpou do dětí. my zase všechno cpeme do psa :)"

ano. nejbohatšího ježíška bude mít bezesporu náš tripod:
obojek, sušenky, mlsky, kostičku z bůvolí kůže, myšky na hraní (umělý) a novej pelech.

ale on si to zaslouží!

já:

z dárků sem, nevim proč, maximálně nadšená. sice sem nedostala peugeot 206 jako sousedka, ani hyundai accent jako anemická kopřiva, ale i tak..

pár knížek, oblíbenej ale celkem drahej sprcháč, zajímavě vonící šampon s kondicionérem, suprovej vánoční držák na ubrousky, kapesníky :), twist kartu... mmmmmm to je asi všechno. nicméně nesmím zapomenout připočíst telku od našich, co máme s =M= už pár tejdnů a taky nový šperk za pár tisíc -> huráááá, moje červené brýle :)

vánoce byly fajn.

Komentáře

Vánoce přece pořád ještě jsou :-)
Ahoj, i za moji slovenskou ženu Andreu, co Tě pravidelně čte, přeji pěkné Vánoce, hezky si je s =M= uv zatáčce užijte. Třeba v té sprše ;-)
Vše nej nej do roku 06 ti přeje Béda s Rojem a morčaty
I já Ti přeji dodatečně všechno nej... do roku 2006, ať Ti vydrží životní optimismus, psací talent.... No a zdraví, štěstí a lásky ať máte s =M= habaděj - jednoduše řečeno fajnově se měj :)
A já ti taky úplně nejdodatečnějš přeju všechno nej v novém roce, ať se ti daří a ať se tě drží. Ten tamten =M=.
Tak jsem dnes rano koukala na net a hledala vysavace a dostala jsem se az sem (neptej se me jak). Precetla jsem toho vela ale hlavne jsem u toho stravila cely den. Nedokazala jsem se nejak odtrhnout - nanejvys se napojit,napapat a vycurat. Jeste ted jsem v nocni kosili:) No kazdopadne jsem zmeskala pisemku ve skole, v praci zitra budu lhat, ze jsem neprisla kvuli pisemce .... a pri tom jsem si doma lenosila s novym pevnym pripojenim :)

Nejak jsem se s tvymi clanky ztotoznovala a nejen kvuli tomu, ze jsem az do minuleho tydne bydlela asi tak minutu od Botelu a naplavky na Smichove.

Kazdopadne pis dal. a ja jen budu doufat,ze se sem kouknu az za hoooodne dlouhou dobu, abych nestravila zase cely den jen u notasu:)

Mnoho zdaru v roce 2006
jejej :)
vidíš, a tak to má být ;)
lepší ale bude, když sem budeš nakukovat pravidelně. ono to pomalu přibývá a tak je lepší konzumovat po menších kouscích :)
každopádně mě velmi, velmi, velmi, velmi těší, že někdo stráví den nad mojim deníčkem :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz