Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
26. ledna 2006

překonat sama sebejako malá sem měla pusu pěkně prořízlou. pak, nevim, kdy, se najednou všechno změnilo a já měla problém říct si v krámě i o pytlík na chleba (však víte, to bylo tehdy, jak se najendou rozhodlo, že sáčky už nebudou zadarmo).

volat někam a něco vyřizovat pro mě bylo nepřekonatelný. poslední kapkou bylo, když mě moji spolužáci delegovali jako tu pravou do prvního prodeje bílý pastelky. všichni ze mě vždycky měli pocit, že já věechno umím, odkážu, umím jednat s lidma a sem supervýřečná.
ó nikoli.

na vejšce to je krize největší. za celý čtyři roky sem ještě nikdy nebyla na konzultaci. nemám pocit, že bych dokázala s těma profesorama mluvit. ústní zkoušení je pro mě čím dál větší můrou, děkuju bohu za každej anonymní písemnej test.

opravdu velkej problém nastal s bakalářkou. semestr po odevzdání projektu a semestr před odevzdáním práce sem pořád neměla vedoucího, kterej měl bejt jasnej už v červnu.
v červnu sem ho ale nezastihla a pak to oddalovala a oddalovala...

teď, na konci ledna, sem si řekla, že už to vážně hoří. přišel mi mejl, že phdr konrád má konzultačky v úterý od deseti do dvanácti, a tak sem se tam konečně odhodlala. bylo to hrozný. hodinu sem čekala s žaludečníma nevolnostma před jeho kabinetem a připravovala si řeč.

nakonec to proběhlo superně. na dotaz, jestli je ochoten mi práci vést, i když jí musim odevzdat už za pár měsíců, začal zuřivě až nadšeně kejvat hlavou. nevim, jestli maj za tyhle aktivity nějaký extra body, každopádně se mi tááááákhle ulevilo.
jen víc takovejch pseudoproblémů, který se takhle hezky vyřešej. snad mi to pomůže v získání asertivity :)

pak sem se odměnila posledním kinodílem harryho pottera. a musím říct: mně se to líbilo.
a propos letopisy narnie sou taky bezva. těšim se na další díly (v obou případech).

juchů

Komentáře

Jo, mají za to započitatelné hodiny do úvazku (pravděpodobně něco kolem 20), tedy ve výsledku peníze.
ejjj, tak Letopisy Narnie mi prisly hrozny, prvni tri ctvrtiny jsem se bavila, protoze jsem to cetla... ale ten konec je uz priserne rozvleklej, dlouhej, nudnej... drzet se doslovne predlohy nebejva ono :( jo a taky ty zadni projekce (nebo jak se tomu rika) byly naprosto strasny :)

s HP4 souhlasim ;)
proč ej? já to nečetla a líbilo se mi to. bylo by divný, kdyby se něco líbilo všem.
taky mě to naladilo na knížky, protože netušim, co by se ještě mohlo dít v dalších dílech, když už to v jedničce všechno vyřešili :-o
jejejej, to znám s těma konzultacema...a když už na konzultaci dorazím, stejně se zase na ničem nedomluvíme, takže je to pěkně zapeklitý.a harry je super

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz