Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
2. března 2006

žádný ostrovtip, překvapivá ohromující historka z mojeho pestrého života nebo pikantnosti z mojeho lože. jenom nudná všednodeň a úvahy krátící dlouhou chvíli

noviny aha musely včera napsat nějakou echt prasárnu, protože ke mně z vyhledavačů na dotaz aha noviny přišlo už kolem 150 lidí.
mimochodem jim tímto děkuji za včerejší rekord v návštěvnosti a mimochodem se jím tímto omlouvám, že zde nenajdou to, co hledali :).

právě zabíjím čas v jinonické pc pracovně a čekám na hodinu aj, která začíná ve 14.00.
Skončil bakalářský seminář a já si říkám, že s mojí anonymitou na tomto deníčku je to čím dál horší. že mě čte pár lidí z IMS a ze zatáčky (a propos, přihlaste se :), to už vim. inu co. ale poslední dobou se tu odhaluju víc a víc, a když sem dneska plnila žertovný úkol, který nám dr.smetana dal, proflákla sem to uplně :).

pýcha mi nedala jinak, než že sem přiznala deníček v zamyšlení nad studiem, školou a sebou samými, které jsme tvořili v dnešním semináři.

inu co podruhé. řikám si, že každý se musí vyrovnat s tím, co se tu dočte, a trochu odlišovat realitu v deníku od reality skutečné.

=M= mi ráno poděkoval za to, jaký krásný mediální obraz mu vytvářím.
"tos napsala moc hezky, jak sem přišel vožralej z hospody včera" smál se.
ani nevím, jestli to bere tak lehce, nebo jestli se umí do úsměvu a srdečnosti tak dobře nutit.
musím ale říct, že ožralej nebyl. on je po pár pivech jenom vtipnej, rozjetej a roztomilej.

jinak mi začíná dělat starost moje bc práce. ani si tak nemyslim, že to nenapíšu, spíš se bojim, že mi řeknou, že je to plagiát. ale co má chudák student dělat, když si přečte pár knížek, zkompiluje sebraný vědomosti do nového celku, užije páru citací ze zmiňované literatury, použije pár tezí, z nich k některým má i svůj (opačný, nesouhlasný) názor.
nevim, nevim. halt to hodim na papír a — pánové, poperte se. tím myslím vedoucího a konzultanta :)

komu nedošlo, že se jedná o další bezesmyslový zápisek, tomu to oznamuji právě teď, aby se dál netrápil hledáním pointy, a pokračuji.

už se těšim na tu dnešní anglinu. jestli je paní štěpánová ta, co šla minulej čtvrtek předemnou do metra a vykřikovala, že fsv produkuje jen haldu nedouků a že nebude učit anglicky nikoho, kdo nezvládá ani svůj mateřský jazyk, tak to bude legrace :)
na jednu stranu už sem tu zpohodlněla a dávno sem pochopila, že ke splnění minimálních nároků stačí dělat jen velmi málo, a bojim se, když se ode mě vyžaduje větší pracovní nasazení, na druhou stranu bych uvítala, kdyby aj s ní byla přecijenom náročnější než aj pana gavriněva, což je sice hezkej chlap, ale člověka nic nenaučí a závěrečnej test, kde de jen o to, jak umíme časy a frázový slovesa, asi taky neni moc vypovídající.

a na závěr snad mohu dát čtenáři malou otázku:

co se sakra psalo v tom bulvárním ahaplátku? :-o

Komentáře

počkej, zkusím si vybavit, čím mě masírovali v té reklamě...
Že je manžel pí Vondráčkové nemocný!
Že syn (10) Lucie Bílé už vydělává peníze!!! atd.
Bc práce jsou vždy plagiáty... Kdo by mohl čekat, že se přijde s něčím super objevným po třech letech studia? Nota bene co vím, ani u diplomek se moc nového nevidí.
díky, p., vidím, že tou sou hodnotné zprávy.
žejoviď, toni, i když myslim, že vhodně zvoleným tématem lze lecos spasit. například jedna slečna od nás má reflexi mnichovské dohody ve švédském tisku, což je fakt dost zajímavý a určitě to nový věci může přinýst. já se svojí ... ani nebudu řikat čim, moc díru do světa neudělám :(
a po odpovědích máš pěkné téma čau
tak já se hlásím, ikdyž nejsem ze zatáčky :-) ale kousek vedle
Taky se hlásím a zcela dobrovolně přiznávám ke čtení všech novinek i pikantností :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz