Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
5. března 2006

už je to uděláno, už je to hotovo

od pondělka to ve mně zrálo, až to ve čtvrtek dozrálo. sebrala sem =M= a pár peněz a jeli sme do zatáčky.
tam dva, zpátky tři.

od čtvrtka u nás bydlí bobša. na starý kolena sem jí chuděru vzala do velkoměsta. už mě nebavilo každej víkend poslouchat maminku, jak na bobinu nadává, co zase sežrala, jak furt funí, chrápe, fňuká...
a =M= zase nebavilo každou neděli poslouchat moje stesky, co se zase v zatáčce děje, jak mě kdo naštval a jak se o bobšu nikdo nestará.
teda.. ne, že by se o ní nestarali. to ne. je vyvenčená, nakrmená a snad i pohlazená. ale stejně byla poslední dobu čim dál smutnější a laxnejší, flegmatičtější, taková mouchy snězte si mě. na zádech se jí udělalo psí akné (podle pani doktorky). když se jí (doktorce) to ukazovala, mávla nad tim rukou, že to nic neni. jenže ona má z toho stroupky a nad ocáskem záda plný bouliček, jak to má plný hnisu. s mamčou tuhle doktorku nemáme moc rády. radši máme tu, co jí ordinace patří, jenže ta tam zrovna nebyla.

rozhodla sem se teď, když je peďula tady (bobša se menuje pedi jako to žrádlo), budu jí každej den ty záda vymačkávat a potírat jarišovým roztokem. od čtvrtka to má už o moc lepší.

nejdřív sem nevěděla, jestli sem udělala dobře. ale teď mi příde, jako by uplně pookřála. veknu běhá a spokojeně si vykračuje, zatimco doma tvrdili, že už nic neujde, že je na to stará.

taky sem si řekla, že zkusim, aby zhubla. doma jen přibírala. potvora je teď strašně při chuti. je schopná sníst i starej tvrdej chleba. tady dostane ranní snídani — 4 kolečka junioru — a pak až svojí véču. vim, že se mi to zdá, ale vážně mám pocit, že už je hubenější :)

tož tak to je. a to je asi všechno, co sem vám dneska chtěla říct.

jo... a taky to, že tim pádem už nebudu jezdit na víkendy do zatáčky a že je to tim pádem začátek konce našeho vztahu s =M= :)

Komentáře

jak to nesla mati? to zes sis ji odvezla?
ona to iniciovala. v neděli mi řekla, ať si jí vezmu do prahy. a já řekla, že teda jo. pak za mnou přišla, že to nemám dělat, že by tu peďka umřela, že se o ní nepostarám a kdesi cosi, že mě vlastně zkoušela a pak si uvědomila, že řekla pitomost.
=M= si myslí, že pochopila, že když si odvezu psa, už domů nebudu jezdit vůbec.
já nevim. trochu asi jo. ale odvezla sem jí i kvůli mámě. ona to čubinčiný zdraví/nezdraví špatně snáší po psychický stránce.
Gratuluju k ROZHODNUTÍ!!! Myslím, že jsi udělala VELMI, VELMI dobře :) Nedávno jsem svému Miláškovi - tvému drahému bratrovi - říkala, že takhle to dlouho nevydrží... Buď "povolí" =M= a bude konec vztahu, nebu musíš zákonitě "povolit" ty a pak to nabere ty správný grády... Ještě jednou HODNĚ ŠTĚSTÍ ;)
díky, švagrová :)
ale spíš mám trochu strach, jestli ten náš vutah nedrželo to, že si od sebe můžem každej víkend odpočinout. =M= se toho prej nebojí, neboť "tak je to správně". ale já trochu obavu mám.

PS: na kafe a zákusek myslim! jen sem teď absolutně bez peněz :/
konecne bude moct =M= chodit v nedeli na karambol :)
Proč nemáš "tu druhou" doktorku ráda ? Já s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti.
tu dietu zkusím taky :)
Jasně, že "tak je to správně", pokud máte jít z nějakých důvodů od sebe, tak ať se to raději proflákne teď, než někdy "potom"...
Na zákusek se těším a klideně se budu ještě nějakou dobu těšit - teď jsem totiž v časové tísni... :(
emčo, to moh i teď. já mu přece nebránim :)
M., nevim. možná je to tim, že si se mnou málo povídá, možná je to tim, že mávne rukou nad tim, že má bobša na zádech několik pupenů naplněnejch hnisem.
nemám ráda je silný slovo, to je fakt. ale nemám k ní takovou důveru jako k šikulce.
katko, pesně to sem =M=ovi dneska řikala. že v tom vidim jediný plus. pokud něco, tak ať se to stane teď.
Dneska jsem tam zrovna byly s kotětem. Mně se naopak zdá hodně pečlivá a všechno vysvětlí....a že naše kotě je pořád docela problémové.
však tim líp, jestli je to jen můj pocit ;)
měla bych si osvojit stravovací návyky, které jsi teď bobše nastolila... nechceš si mě taky vzít domů??? :o))
jasně :) ale přines si vlastní misku!

a propos, nejlepší dieta je však opravdu nežrat. když sem před několika lety byla ještě tlustší než teď, řekla sem si, že to tak dál nejde. na cvičení sem neměla peníze a tak sem se nechala inspirovat jedním známým, co jedno léto jed jenom jabka a za červenec a srpen zhub třicet kilo.
no... takže sem se rozhodla držet to měsíc.
nejhorší je první tejden. pak se asi scvrkne žaludek či co a hlavně - člověka motivujou výsledky!
Proto teď nemáš ráda jabka?
bezevšeho, přinesla bych si i kartáček, jestli můžu:o)), kdy se mám stěhovat???
tyjo... ty mě překvapuješ :)
to se budem muset dohodnout s =M=. ale jestli máš velký prsa, tak to projde ;))

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz