Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
23. května 2006

Novinky z bílého světa

Mno... kladné pocity jednoznačně převažují, ale našlo se už několik nedostatků. Většina z nich bude v pohodě, až se s prckem naučim líp pracovat. Ale co mě teda docela štve, je, že na všech stránkách se mi ukazuje stejný písmo.
=M= tvrdí, že je to tím, že jsou stránky špatně vytvořený a nejsou k Macům přátelský. To je škoda, protože když máte na každý stránce stejnej typ písma, ať se podíváte, kam chcete, je to docela otravný.
Ale člověk si zvykne na všechno.

Jinak objevuju spousty vychytávek, ometám černý chlupy s klávesnice i monitoru a těším se, až si pořídim nějakej pěknej obal :)

Komentáře

Nechci byt impertinentni, ostatne sam jsem delal zkousku z cestiny u OtaSe asi na poseste, nicmene ve spojeni ometám černý chlupy s klávesnice bych mozna radeji uzil predlozku "z" :-)
achjo... ty sis prostě řek, že mě budeš prudit, že? :)
mohla bych ti tvrdit, že se řídím sto let starýma pravidlama -> s povrchu dolů
ale jasně, je to chyba. poslední dobou se nestačim divit, co po sobě objevuju, když si pročítám články před odevzdáním. člověk by řek, že se praxí bude zlepšovat a opak je pravdou :(
pismo samozrejme zalezi na tom jak je web udelanej..kdyz nema CSS spravnou kaskadu casto se font nezdedi..atd..

problem u maca je jeste ten ze nemusi nektery fonty obsahovat a pokud nekdo definuje jen zakladnim fontem ne celou definici zustane tam ten default ze systemu..

a jedno z moznejch reseni je kvalitni browser..tudiz
http://opera.com/download/mac/
ktera si s CSS poradi lip..a pro weby kde to stejne bude blbnout se behem par sekund da vytvorit okamzita uprava, ktera jde i ulozit naporad :)
koukám Huggi, že jsi zastánce opery, už ji tu zmiňuješ podruhý :)
já používám firefox a i když třeba zrovna brauzr tvrdí, žeje to sračka, nemínim se nechat zviklat. má spoustu vychytávek, který jsou pro mě důležitý a urychlujou a usnadňujou mi práci.
prostě si zvyknu, no...
=M= sám přiznal, že se na mým deníčku na definici fontu vyprd. donutim ho, aby to napravil, a aspoň u sebe a u něj (sobě se na to nevyprd) se budu kochat normálním písmem :)
Kdepak, jen zaskakuju za pana Webskyho :-)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz