Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
24. května 2006

Nebezpečí obchodu

Dneska jsem dostala první honoráře za první články. Nebylo to moc, protože v minulým čísle mi vyšly jen dva kratší, ale... pár stovek to bylo.
Když jsem odcházela z redakce, plánovala jsem, co s nima udělám.

Zajdu si na kafčo? Koupim si ty kalhoty, co se mi tak líbily? nebo tu aromalampu, co kolem ní chodim už dýl jak měsíc?

Ne, ne, ne! Já budu silná a nekoupim si nic! Budu si je šetřit, jen večer pozvu =M= do kina.

Musela jsem jet do C&A, protože se mamince zalíbilo tričko, co jsem si ho tam koupila minulej tejden, a já slíbila, že jí ho pořídim taky.

Džísys, to sem neměla dělat!!!

Tričko jsem nemohla najít. Sprostě ho přendali ze začátku prodejny až na samý konec, takže jsem se prodírala regály plnými rozličných oděvů a... no co no, prostě mi pár kousků padlo do oka a do kabinky jsem vláčela hadříky v hodnotě několika tisíc. Při cenách v C&A musíte uznat, že jsem se sotva vlekla!

Mno... pár tisíc jsem s sebou ovšem neměla. Vyhrála to naprosto epesní bílá košile s černě vyšívanými květy, či co to je, a ony super kalhoty jsem si zarezervovala. Monika mi slíbila další peníze hned zítra a měla by to být velmi zajímavá sumička. Nicméně jsem na sebe pyšná, že jsem odolala a kalhoty tam nechala a nepropadla kouzlu karty, kde se vždycky nějaký ty penízky najdou :).

Velmi líto je mi ale rozkošného topíku taktéž v bíločerné kombinaci. Tak úžasnou věc bych vážně moc chtěla mít. Cena je ovšem poněkud vyšší, než jsem ochotná tolerovat, když je podmínkou nositelnosti zhubnutí aspoň tří kilo. Achjo...

Ale jestli zejtra dostanu ty penízek zajdu si ho ještě vyzkoušet a... stejně si ho koupim :)
tak, milá čtenářská obci, a tohle byla ukázka toho, jak budou vypadat moje spoty, až se ze mě stane bohatá a zhýralá redaktorka :).

Komentáře

hm, mady, a co ty vlastne studujes? :)
ježíš proč? :-o
já ti to klidně řeknu, stejně už to tu někde píšu. ale zajímaly by mě souvisloti :).
No, vážně gratuluju, ať už k vydělaným penízkům, tak k hadříkům z C&A, mně už se tam pár měsíců nepodařilo sehnat nic, co by za to stály.

já myslela, že až budeš bohatá, tak budeš vydržovat =M= a on zatím na svém blogu o tvém výdělku nemá ani slovo. To na něj nezbyla ani korunka???
barunko, do bohatosti daleko ;)
první vejplatu dostanu až v červenci. tohle jsem jenom honoráře za vyšlý články.
a =M= asi o vydržování moc nenapíše. on totiž na deníček pěkně prdí!
ale třeba včera sem ho vzala na véču do vyhlášený mexický restauračky. to byla taková první vlaštovka ;)
Ze by do Cantiny? :) Mady, prosim te, zkus =M= jeste pripomenout ten muj ukol do skoly - taky to nechci zadarmo, takze by pak treba mohl vzit na dobrou vecu on tebe a do kina k tomu :))
neboj bibi, je to v procesu ;)
a přesně tak. do cantiny.
jane: no, proto, že tam půjdu taky a třeba se ze mě taky stane zhýralá redaktorka :)
:)) aha
mezinárodní teritoriální studia to sou. ale pozor, teď se to tam docela otřásá a zaváděj se změny. prej ku prospěchu studentů. já myslim, že se jim spíš nelíbí, že se řiká, že dostat se je sice pekelná fuška, ale studovat je brnkačka a nevyhoděj ani toho největšího flákače. což je pravda - sem toho živým důkazem. (ale radši to zaklepu)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz