Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
26. května 2006

Dejte mi svoje peníze

a já je všechny zpronevěřim!


Neumim šetřit. Dokud mám peníze, tak je zhýrale rozhazuju. Já tomu teda řikám, že "si je užívám"
Svoje první peníze z nový práce jsem si teda opravdu "užila". Škoda, že jich bylo poněkud nemnoho. Budu si muset "užít" i ty druhý, co dá-li bůh, dostanu v pondělí.

Koupila jsem si košili, umořila jeden minidloužek a tři kilča mi zbyly. Bááááječný. Už dlouho se mi nestalo, aby se mi nějaký peníze jen tak válely v peněžence a nebylo už předem jasný, za co je utáhnu. Plánovala jsem si, jak si koupim tu aromalampu, nebo tu úžasnou kytku, co maj v květinářství v Albertu, jak má ten strašně zajímavej stonek.

Člověk míní a život mění. Stála jsem včera na Zborovský zastávce, kde před docela nedávnem otevřeli další obuv (je jich tam ještě asi pět). V tý obuvi maj i celkem zajímavý tašky.
To se mi stalo osudným.

Původně jsem tam jen šla trávit čas do příjezdu tramvaje, protože počasí nebylo zrovna libé. Pak jsem jí ale uviděla...
Bílá kráska se krčila na konci police a téměř splývala se zdí. Mojemu oku ale neunikla. 299,- kč vypadalo víc než příznivě, nicméně tramvaj už přijela.

Celou dobu v práci jsem pak na ní musela myslet a cestou domů jsem prostě neodolala.

Houpe se mi teď doma na věšáku a já nemám zase ani korunu. Touhy jsou ale přeci od toho, aby se uspokojovaly, ne?
Jak jsem zjistila při psaní posledního článku, tohle je i jedna z tezí moderního tzv. antimorálního satanismu.

A tak křičím do světa Je- li tomu tak, pak jsem satanistkou! Chci uspokojovat VŠECHNY svoje touhy!

Komentáře

ehm, ehm. check this www.catgang.cz
Hehe, když na mě funguje ten trik, že ti dám všechny svoje peníze, abych je nemoh utrácet, třeba by na tebe fungovalo, kdybys svoje peníze dávala pro změnu mně... ;-)
Ach jak ti rozumím, ach jak tě chápu. Trpím stejným druhem satanizmu. Bohužel jsem na druhé straně barikády těch vyvolených a uspokojovat své touhy se mi daří toliko s velkými obtížemi. Ale hlavu vzhůru !!!! Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě líp :-))
v tom pripade se priznavam, jsem asi uplne nejzhyralejsi. myslite, ze po smrti pujdu do pekla? kdyz ja vdycky, kdyz se ocitnu v nejakem obchode, prestanu myslet jako clovek a promenim se v... no mozna v toho satana. a plenim a plenim a plenim... takze uspokojuj!!! plen a uspokojuj! treba se casem nabazis ;-) / ale never tomu. ja uz bych musela byt nabazena nekolik let... a porad nic ;-(
dejte mi neaki penize aspon 200.000 tisis zaslete mito postou dekuji vam moc.doktora dvoraka 111.cervene pecki dekuji
očivydně se ti ještě nestalo že by si neměla co jíst protože to by tě na 100% vylečilo podle mě to není žadna forma satanismu ale prach sprostá demence doporučuju ti jednu vec z práce domů z domu do práce a uvydíš jak se ti začnou peníze schromaždovat doma a jestli potřebuješ ty peníze nějak umořit tak skus akcie třeba budeš jedna z těch štastných a pote si budeš moci dovolit veškeré sve manýri ,ostatně stejně jako nyní já

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz