Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
14. června 2006

Slaměná vdova

=M= včera v 18.40 nased do ECčka směr Brno a já jsem až do pátku slaměnou vdovou. Tímto zvu všechny zloděje a úchyláky :).

Zrovna tenhle tejden se mi to ale vůbec nelíbí. Čeká mě spousta zásadních událostí a nebudu tu mít nikoho, s kým je sdílet.
Včera v práci se mělo rozhodnout, jak to bude s mojí smlouvou. Mám tak trochu pocit, že mě tahaj za nos. Prej budu muset počkat třeba i čtyři měsíce. Já říkám blbost, ale o důvodech se rozepisovat nebudu. Kdo ví, kdo to tu čte, že :).

Dneska večer se dozvím, jak je to s tou Pedinčinou nemocí. Budou výsledky testu, který to potvrdí nebo vyvrátí. Uvidíme. V pátek jsem si tím jejím syndromem byla natolik jistá, že jsem chtěla doktorce říct, ať se na další testy vyprdne, dneska už v tom vidím tolik nejastností, že je možná i naděje, že to nebude tak horký.

No a konečně zítra mě čeká zkouška z dějin Ruska. Nebudu lhát a tvrdit, že to umim. Čtu si supernou knížku od velkého bratra a o lecčems už mám ponětí. Ale asi by to s bídou stačilo na trojku. Musím se moc učit.

Už aby byl pátek. Tentokrát si to vdovství moc neužiju. Škoda.

Komentáře

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz