Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
23. června 2006

Není vám trochu velká?"Není vám trochu velká?" zeptal se včera při večerním venčení =M=a pán s knírkem, co mi tuhle vyprávěl, že měl na vesnici třínohou kočičku, co dost slušně chytala myši a tak.

Že se nezeptal mě, jestli mi neni =M= trochu malej...

Nu což. Je jasné, že mezi mnou a =M= jsou jisté fyzické disproporce. Zatimco on je malej a hubenej, já jsem velká a tlustá. Ale hlavně, že se máme rádi :). A to my se zase rádi máme!

Komentáře

Podobne narazky mel i pan Vaclav (z Michle), ale je natolik taktni, ze to rikal jen pred =M= (a mnou) :-)
To znám:-D
Takových párů je..a jak jim to fachá.
ale ale, kdybys nekecala, ty seš hubená jak lunt!
jíto, jo, poslední dobou jich je čím dál víc. já myslim, že se to rozvíjí v rámci emancipace, nebo tak něco :)
ja zas mam posledni dobou kolem sebe spoustu paru, kde on je mladsi, taky nejaka emancipace ;) jinak Lvicek sice mensi neni, ale trochu utlejsi jo, to je pravda .)
Kdyz je jenom mensi, tak to je pohoda. Sice to je tak trosku provokativni, ale zase ten chlap si o to vic veri, coz je prijemny, ne? Ale zkousela jsem i mensi a jeste viditelne o dost mladsi, a to je teda fakt, na to jsem uz nemela....Jenze laska stejne nezna hranice, ne?:)
moji rodiče to měli horší, přeci jen to v roce 75 vypadalo asi ještě divněji: mamka je vyšší a starší, ještě k tomu smíšené manželství... a po třiceti letech se oba smějí všem, kteří prorokovali rozvod ;)) takže klid :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz