Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
24. června 2006

pjecet


Včera jsem zjistila, že když je =M= vopilej, tak mluví moc chytře. Ale fakt, že jo! Prostě mluví jako analytik, a kdyby kolem byli intelektuálové, tak mezi ně uplně zapadne.

"Večer du s fandorem do Plzenky" oznámil mi v pátek lehce před osmou.
No to už si snad dělá legraci? Čtyři dny z pěti někde courá a ted už i v pátek večer?
"Tak pod taky"
Hm... do Plzenky?

Pred Plzenkou už seděl fandor a řekl větu, za kterou jsem se modlila celou cestu.
"Je plno"

Hurá!
Mojí radost trochu zkalilo to, že v Portheimce už nemaj zákusky, natož čoko cherry :(. Kvůli tomu dortíku stálo za to žít a oni ho zrušili. Ani změna kafe z Alfreda na lavazzu nemohla zachránit situaci.

"Madlenka si stěžuje, že jí vůbec nemotivuju k hubnutí," vykřikoval =M= na celou ulici, "tak jsem si vzal dneska jenom dvě kila."
A šel vybrat litr do bankomatu. Tomu teda řikám motivace.

Fandor mi vysvětloval, kterak je důležité investovat měsíčně pět tisíc do osobního trenéra, a já nemohu než souhlasit. Jen se ho budu muset zeptat, jestli strhává trenérovi ze mzdy, když přibere. Kadeřnice by vám taky měla hlavu zdarma předělat, když to nedopadne, jak jste si představovali a domluvili...

Po vyžahnutí láhve protinožčího červeného na nábřeží a několika piv přecijen v Plzence se čas nachýlil. A když už i poslední bezdomovec šel spát, zamávali jsme tomu veselému chlapci, usadili ho na tramvaj a šli si domů spokojeně zasouložit.

PS: 5. července mám narozeniny. Kdyby mi chtěl někdo dát dárek a nevěděl co, at mi dá peníze. To je to jediný, co momentálně chci, protože prášky pro Pedinku budou stát přes tři a půl tisíce. A aby se měla dobře, je to jediný, co si přeju.
A myslim to smrtelně vážně.

Komentáře

Vcerejsi vecer byl fajn, ale na konci prislo jedno velke zklamani. Dojel jsem tramwayi na Narodni, ze si dam kebab nebo pizzu na dobrou noc u Arabaku. A hle, moji zivotni jistotu, temer non-stop Gyrosimo po 10-12 letech zavreli a presunuli do Vodickovi k metru. Bylo mi do place :-)
jojo, to je hrozně kruté a nelidské. sbohem pizzo, kterou jsme jídali, když jsme se po čtyřech vyplazili z al capone\'s... :)
stejně byla ta pizza taková divně nasládlá...
oni na narodce zavreli Araby?..to je, ale spatenka..to byla pravidelna zastavka pri nocnich cestach prahou..pac na Ipaku zaviraj uz o pulnoci..kdezto arabove meli pizzu i ve 4 rano..;)
když poskytneš číslo účtu, tak klidně přispěju :) protože vím jaký to je když je pes nemocnej :(
ježíš charlotte to jsi strašně hodná, ale to bych nemohla přijmout. to byl spíš návod pro rodinu.

čte to tu skoro švagrová, tak by si to mohli doma mezi sebou říct :)
Tak hele, na I.P. naproti tramvaji maji nejlepsi take-away pizzu. A jsou tam i v dobe, kdy chodim na 511, nevim, jestli non-stop, ale hodne pozde urcite...Doporucuju nesmutnit a zkusit!!!
jo, to je fakt, že nad ní slintám pokaždý, když jdu kolem. ale ještě jsem jí neokusila.
vyzkouším!
vynikající...doporučuji nezkoušet...
občas na ni zajdu a chutná mi, pokaždé mají nějaké jiné druhy, takže to aspoň není pořád to samé... doporučuji aspoň vyzkoušet..

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz