Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
26. června 2006

Bestie Karla

V sobotu večer se nám nic nechtělo, a tak jsme se rozhodli zajít do kina. Do užšího výběru se dostali filmy dva: Libertin (nebo tak nějak) a Bestie Karla. Ta to taky nakone vyhrála, protože ten druhej film hráli jen kdesi na vystrkově a tam se nám nechtělo kodrcat.

O tom filmu se nedá říct, že je dobrej. Je prostě zajímavej. Je podle skutečný události a z toho člověka trochu mrazí. Karla je nejspíš citově vyprahlá, labilní, lehce ovladatelná. Pro svého "krále" proto udělá všechno. A když píšu všechno, myslím tim všechno. ON zatouží po panenství její náctileté sestry a ona ji nadopuje jakýmsi sajrajtem z vet klinky, kde pracuje, a přidrží MU ji. Asistuje při všech JEHO úchylnejch zábavách, nikdy jí nenapadne mu proti tomu cokoli říct, aby o něj náhodou nepřišla. Nechutným způsobem spolu postupně zavraždí dvě středoškolačky po tom, co je pár dní sexuálně zneužívají.

Nejhroznější na tom pro mě bylo, že Karla byla v době vražd stejně stará jako já :-o. Když jí ON naprosto nechutně zbil, znásilnil a málem zabil, rozhodla se, že HO konečně udá. Za spolupráci s prokuraurou dostala jen 12 let a před rokem vyšla z vězení.

Poměrně fascinující událost. Už jsem o tom od soboty stihla přečíst kde co. Počtěte si taky: Karla Homolka

Film byl převážně podán tak, že Karla byla ovládanou chudinkou. Ve skutečnosti ale několik odborníků, kteří se zabývali sestavováním posudků ale soudili, že vraždy provedla ona, nikoli ON, a že Karla není žádné zlatíčko a ovládaná oběť.

Komentáře

Nechceš nám tím něco naznačit??? Je stejně stará jako ty a právě ji pustili z vězení. Chudák =M=, nemá se tě začít bát? Přiznej se, že je ten film o tobě, tady můžeš, tady tě skoro nikdo nezná a my tě neprásknem :)
joooo, prej neprásknem. půlka lidí, co to tu čte mě zná, takže bych se napráskala sama! to víš, že jo...

ale je to jinak. byla stará jak já, když jí zabásli. a tim pádem mladší, když se podílela na těch vraždách. to je děsný. a v rámci studia jsem narazila na případ taky jedněch vraždících milenců, ale tam jemu bylo 19 a jí 14!!!! kde se to v těch lidech bere?

no a nakonec... lovci senzací tušim v bleskku se hned chytli toho, že otec Karly je Čech a vyhrožovali, že Karla přemýšlí o tom, že by se vrátila do svojí pravlasti, kde jí skoro nikdo nezná. ale to je blbost. to jen aby zase bylo o čem psát.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz