Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
5. července 2006

Zase o rok

A zase jsem o rok starší. Před třiadvaceti lety jsem se kolem druhé odpolední prodrala na svět :)
Třiadvacet, to už je kousek k pětadvaceti a pětadvacet je už skoro třicet :(. Holt to letí.

Seděli jsme v pátek se spolužákama na třídním srazu a někdo řiká "vždyť ty už budeš mít brzo narozeniny, co?"
"No jo, příští tejden mi bude třiadvacet, to je děsný :("
"Mně bude za dva měsíce čtyřiadvacet. TO je děsný!" ozvala se Rebarbora.
Z naší třídy jsem byla nejmladší.

=M= mi včera dopřál bezva zanakupování, z kterého jsem si odnesla báječnou sukni a něco naznačoval o tom, že se můžem vrátit i pro tu další, co se mi líbila. Došli jsme si na prima oběd a taky na nejlepší zmrzlinu v Praze. A dneska ráno jsem dostala ještě pejska :).

Doma jsem to oslavila vykoupáním v kýblu, protože už nám tejden neteče teplá voda a minimálně do pátku nám ještě nepoteče. Ach jo.


PS:
Gratulace a finanční dary přijímám na adrese Vltavská 16, nebo elektronicky zde. Číslo účtu sdělím na požádání :D

Komentáře

Všechno nejlepší! :) snad to nebude tak utíkat, jak si myslíš :)
Gratuluju - užívej si své třiadvacáté zrození - je to prvně a naposledy :-D pak už budou zase jinačí ;-)
peknej pejsek :o) gratulace sdeluji pouze ustne, utika to hnusne, mne bylo 24 v dubnu a za chvili 25... hruza, ale uprimne receno, je mi tak fajn, jako nikdy predtim, tak se ty tricitky zas tolik nebojim ;)
Hodne stesti ;)
Všechno nejlepší. :) Muka s vodou sdílím s tebou, neboť ani u nás voda neteče.
Proč vám neteče teplá voda? Vždyť máte přece doma bojler? - viz http://www.janedoe.cz/182974_item.html
protože se nám rozbilo topný tělísko. nejdřív jsme nemohli dohonit toho pána, co se tu o to stará a ted ten pán zase nemůže koupit nový, protože je volno. takže mě to pěkně štve a furt řikám, že jsme rdiš měli zavolat nějaký montéry.
viz http://www.monter.cz
Mno..., na mě už třícítka hodně, hodně mává... a nějak extra se toho nebojím, vždyť mi netáhne na sedmdesát :-) Ale utíká to hrozně, s tím souhlasím. Všechno nej popřeju osobně a už to nebude dlouho trvat :-))
[7] Váš domácí přece není žádný chuděra ;-))), platíte tržní nájem a on opravuje boilery? Vždyť nakonec ta oprava musí vyjít dráž, než dát nový boiler. Nový boiler je záležitost tak 10.000,- včetně veškeré práce instalatéra a elektrikáře a je na dalších deset let vystaráno. Oprava je jen oprava, navíc nechat tržního nájemníka deset dní bez teplé vody???
Jé tak všechno nelepší:) (já v dubnu 24 a poprvé mi nějaký nezdvořák řekl, že vypadám starší než on - byl sice mladší, ale asi jen o den)...
...nemohla jsem pořád najít toho pejska....jsem to ale ťuplas:) jen pro kontrolu, jestli je svět opravdu tak malej - po cestě z Novýho Knína do Mníšku jsem projížděla zatáčkou s růžovou hospodou...je to TA zatáčka?
děkuji, děkuji, děkuji všem za přání :)
instalatére, ty jsi nějakej chytrej...
nbudu děla,t že mě ta voda neštve, ale co se dá dělat. a ještěže chce měnit jenom tělísko. kdyby chtěl měnit celej bojler, museli by nám i rozmrdat (to je ale hezké slovo, že? :) ) celej strop. máme ho totiž sníženej.
milá ale :) TA to asi nebude, jelikož já nevim, kde je Knín ani Mníšek.
ale růžovou hospodu tam možná máme... ačkoli si nejsem momentálně jistá, jestli neni spíš žlutá.
Jsem všímavá a tak jsem si všimla hospůdky V zatáčce a připomělo mi to něco, so jsi psala...bylo to v Nové vsi pod Pleší:-) Takovej hezkej název:-)
tak to neni TA :)
já jsem z první zatáčky za prahou
opožděně taky vše nej .))
taky se přidávám s gratulací... zmrzlinu vyzkouším, ty blivajzy, co v Praze (a nakonec celém Česku) prodávají se moc nedají, tak třeba tohle bude lepší. I když pokud je to ta zmrzlinárna ve Světozoru, co jsem tam chodil, tak tam loni taky velmi pohoršili

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz