Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
13. července 2006

Jakotička

"Čtu jenom tebe, enimena a gotchu" řekl mi včera fandor.
No nevim, jestli je to poklona, nebo jestli bych se nad sebou měla zamyslet. Já přece nikdy nic nenapsala o rudohlavovi, ani netrávím svou přítelkyni pochybnou drogou (nojo... já vim, že to bylo obráceně). Můj život je veskrze nudný nebo přinejmenším strašně obyčejný.

Od pondělka držim dietu. Teda... vlastně to neni dieta. Jen jsem si řekla, že by možná místo diety stačilo upravit stravovací návyky. Nesnídat, naobědvat se snídaně kolem dvou hodin odpoledne a večeřet v devět večer asi opravdu není cesta ke křivkám plaché laňky.
Zatím jsem tedy jenom plachá. Do laňky ještě nějaké to kilo zbývá.

"doufám, že se poštěstí, až budu chlapec jako tyčka" povzdechl si fandor na milkshakem se šlehačkou. Na mysli měl úspěšné ulovení nějaké vymazlené micinky. On totiž taky drží od pondělka dietu. Vyprávěl nám, co má všechno zakázané, a pak se začal v půl jedenácté v noci shánět po polévce, nebo aspoň něčem od Arabů.

"počkejte v Drésdenu... dáme si kebab u Turků a..." a vyjmenoval, kam všude zajdem na jídlo, takže to spíš než výlet za kulturou vypadá na svátek obžerství.

Od dneška od večera jsem sama doma. Ani nevim, jesti mi to vadí. Jen mě štve, že se asi nevydržim koukat na Invazi, protože už při prvním dílu jsem se trochu bála. Vydržela jsem to jen proto, že jsem věděla, že =M= přijde. Dneska ale bude postýlka opuštěná a Šmudlik s Bobinkou mě před zrůdnou MBE neochrání :/.
Možná, že když si k tomu vezmu tabulku čokolády, bude se to dát vydržet!

Komentáře

\"Bude se to dát\" je zajímavej obrat :-)
A k dietě, já jsem kdysi myslela na jídlo, měnila stravovací návyky, jedla pětkrát denně jak se má a co se má a výsledek? Byla jsem stále větší a větší a navíc věčně hladová :-)
Pak jsem se na to vyflákla, začala jíst konečně i smažený věci, hranolky a své oblíbené čokolády dle chuti a zhubla jsem :-)
Mám pcit,že čím víc se na jídlo a na kilogramy myslí, tím pečlivěji si je tělo uschovává.
takovejch obratů mám rukávu víc ;)
s tim jídlem ti nevim. já jedla co chci doteď včetně smaženýho, hranolků a čokolád a nějak to na to hubnutí nefunguje...
Nechci brát fandorovi iluze, já bych se klasifikoval jako tyčka a micinka nikde
Zacni behat to pomaha ;))
bruenor: neblázni!
toni: já m utakyx nechci brát iluze. jeho charisma je už teď tak oslňující, že kila navíc nejsou vidět. problém bude jinde.
Já bohužel o micinky nouzi nemám, i když nejsem tyčka, raději bych kocoura...jsem velká romantička...
(btw. mě funguje vinná dieta a nebo taky jíst jenom maso, zeleninu a ovoce...ale bude to asi taky tim, že mě to chutná)
s tim masem je to nějaká zázračná dieta. držel to webský a zhubnul spoustu kilo :)
Jo, zhubnul, ale prestal ji drzet a kila byla zpatky natosup. Pomohlo mu az pravidelne cviceni, zezacatku behani, jizda na kole, spinning a pak trosku posilovat a ted je z neho kus hezkyho chlapa :-))). Teda celkem hezkyho :P)
jéžiš, dieta, dej pokoj...

já než abych se omezovala v jídle (teda krom bílýho pečiva, to bys měla vypustit hned) - ne, tuhle celooíškovou Milku si přeci nemůžu koupit, držím tu dietu (to je jak noční můra, NIKDY!!!!), tak bych se radši taky začala hejbat...
ten spinning 2x týdně není vůbec špatnej nápad...
a po něm si dát za to, že jsi to přežila, tu Milku :))
spinning nikdy. tam bych vypustila duši. chtěla bych chodit na aerobic. ale nějak tady nemůžu narazit na nějakej malej klub. byla jsem ve factory pro a to mě naprosto znechutilo. nikdy víc!
nevíte někdo o něčem na smíchově?
až se finančně zkonsoliduju, jak řiká fandor a jak se mi moc líbí :), tak začnu chodit na squash.
jo... ale s dietou jsem zatim nazačala. fakt jsem si řekla, že jen zkusim dodržovat životosprávu - jíst včas a tak. vypustit smažený mastný, omezit jídla v restauracích a dortíky ke kafi. uvidim za měsíc, jaký to má výsledky. dietu kdyžtak nasadim až pak.
ale myslim, že to takhle bude stačit. už po tejdnu se cejtim fakt líp.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz