Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
14. července 2006

Kozy ven

Koupila jsem si nové tílko. Je černé. Myslím, že i elegantní. =M= tvrdí, že mě zeštihluje.

"Co si mám vzít na sebe k našim?" ptala jsem se ho před narozeninovou oslavou půlky naší rodiny.
"Vem si to bílý. V tom vypadáš jako slušná holka" vzal mi z rukou ramínko s novou černou nádherou.
"Tohle je moc... vyzývavý"

Aha :(

Mám to tílko moc ráda. Ale když je velikost vašeho košíčku C, je to asi nebezpečný.
Jela jsem tramvají, =M= nade mnou, to ovšem nezabránilo dvěma podivným existencím, aby na mě nedělaly nechutné posunky a nenaznačovaly kopulaci.
Na ulici na mě ulpívaly pohledy a mužům sjížděly oči kamsi pod úrověň mého obličeje.
Dokonce i Kdosi večer v kavárně řekl, že ten obleček je moc hezký, ale že se celou dobu musí koukat na =M=a. Uklidnilo ho, až když jsem si před výstřih postavila velký pohár jahodového potěšení.

Výlet v tílku do Dejvic už byl naprostá katastrofa. Kluk sedící v tramu přes uličku na mě nepokrytě vejral a dva šikmooký cizinci mi palcem ukázali jedničku a pak udělali významné gesto oběma rukama před hrudním košem, aby naznačili objem.

Co to s těma chlapama doprčic je? Viděj prsa a jsou celý bez sebe? A doprčic, mně se hezký prsa taky líběj. Ale pokukuju decentně.
A než mi to někdo začne podsouvat — nekoupila jsem si to tílko proto, abych ukazovala kozy všem kolem, ale proto, že se mi na první pohled líbilo a připadala jsem si v něm dobře. Tenhle vedlejší efekt mě docela štve.

Proč jsou chlapi jak divá zvěř řízená nejnižšími pudy?


PS: před chvílí u mě zazvonil můj první messenger. Cítila jsem se důležitě :)

Komentáře

Ten messenger přijel taky kvůli tomu tílku? :)
Já nad tim v posledních dnech furt uvažuju. Všude kolem choděj holky v úžasnejch odlehčenejch modelech. A já koukám. Fakt jim to moc sluší.

Proč jim koukám na \"kozy\"? Protože jsem na to naprogramovanej. Ale holky je moc neschovávaj, protože nosej přiléhavý trička, často s výstřihem a maj dobře střižený podprsenky (dobře střižená podprsenka je základ úspěchu)

Proč jim koukám na nohy? Protože jsem na to naprogramovanej. A holky je taky neschovávaj. Nosej sukně. Zpravidla krátký.

Proč jim koukám na zadek? Protože jsem na to naprogramovanej. A holky ho už vůbec neschovávaj. Většinou nosej tanga.

Vždyť ty holky dělaj všechno proto, abych jim na ty partie koukal!!!
mk, to snad ne :). ale je fakt, že do výstřihu mi koukal (a to jsem to tílko neměla). ale možná to bylo tim, že to byl docela prcek a já navíc stála na schodu, takže neměl moc na výběr :D

Honzo, copak koukání... to mi nevadí a je to občas i docela příjemný. která holka by nebyla ráda, když na ní zálibně spočine mužovo oko, že :). to ostatně, jak píšu, dělám taky. nemůžu si pomoct, ale hezký ženský prsa se mi líběj. tak se kouknu.
ale co ty nechutný gesta a nechutný vejrání? to je fakt už obtěžování.
\"Proč jsou chlapi jak divá zvěř řízená nejnižšími pudy?\"

Protože my prostě jsme divá zvěř řízená nejnižšíma pudama. Jen to někdy více nebo méně úspěšně maskujeme. :)
Fotecka by byla ? Aby jsme mohli mi, virtualne posoudit...
a kudy tak jezdis? .)
quanti, taky se ráda díváš na prsa? :)
krásná jsou česká děvčata, zvláště nyní, když se tak spoře odívají, že se muži koukají, někdy s otevřenými ústy, se nelze divit, byli by nenormální kdyby to nedělali, máme v té naší vlasti krásné ženy, nejkrásnější na světě,....jo, a na velikosti prsou nezáleží, všechna jsou krásná, ....bohužel ne pro mě,.. :-(
já se taky ráda kouknu na pěknou babu :O))

a chlapům stačí málo, hodně málo (ghe, to jde vzít i doslovně :))), na ty oplzlé použij prostředníček :)
chlapi jsou divá zvěř... a ještě k tomu to počasí... no co naděláš :)
Jsou to prostě chlapi... Já jsem teď byla na svatbě za svědka a půjčila jsem si červený, docela sexy šaty, abych nemusela utrácet a abych si taky připadala jako ženská a ne, jako matka... Bohužel jsem ale v té době ještě víc v noci kojila, takže se mi už odpoledne nalili prsa a málem jsem je v kostele musela zastrkovat zpátky, kam patří - chlapi mi taky málo koukali do očí!!!
Jdu kolem jen náhodou ze statistik stránek Hájka a Boušové ale tohle se nedá nekomentovat: Jsi fakt pytlík, holka... ;o)
Taky máme ve třídě holku taky nosí krátký sukně a tričko s velkým vystřihem a dycky se ji podívám do výstřihu a dycky se překloní a nechámě koukat jak dlouho chcu prostě nádhera.
Kozy, ala prsa? To je vubec to nejkrasnejsi co mohu na ulici videt.. A \"sexi tricko\", pohlednym divkam odplacim velmi decentnim pokukovanim...

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz