Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
22. srpna 2006

Pisátka

Na různý lidi dělaj dojmy různý věci. Na někoho funguje know-how, na někoho oblečení, na někoho...

Tuhle na schůzce s pánem, co si ještě nevysloužil hezkou přezdívku, nikdo neměl pořádnou tužku. Respektive nikdo neměl žádnou tužku a pán měl barevný gelovky, který nefungovaly.
Když jsem viděla slečnnu S., jak se snaží načárat něco tím nefunkčním pisátkem, zželelo se mi jí. Vytáhl jsem z tašky svojí momentálně oblíbenou propisku — reprezentativní to kousek, který jsem si odnesla z výnoční oslavy =M=ovy velkofirmy.

Slečna S. jí potěžkala v ruce, důkladně si jí prohlédla a udělala na mě uznalý obličej.

Ano — na někoho udělají dojem pisátka.
A to je dobře!

Komentáře

Doufám, že ji vrátila. ;-) U nás se tyhle propindy vypařujou i z kalíčků na pracovním stole.
No jo treba na tu moji pisatko dojem neudelalo takze jsem si ho privlastnil ty vis ktere ze ? :)
to pěkné???
není možná! já bych si ho přivlastnila hned!
na me dela dojem RSS, a ty ho mas s odpustenim nejake rozbite... titulek nacte, ale pri pokusu o otevreni clanku hodi 404...

ale jinak na me taky delaj dojem pisatka :)
nemám ho rozbité já, ale bloguje.cz. bohužel to ale neřeší, i když už je =M= upozornil. zvažujeme teda přechod na wordpress nebo to, že si rss budem generovat sami. uvidíme. taky mě to štve :/.

stejný problém mají všichni, kdo mají blog na bloguje, ale vlastní doménu hostovanou jinde.

(doufám, že používám správná slova. tohle je pro mě trochu cizí jazyk)
On je to totiž strašně závažný a složitý problém, který jde opravit jen velmi těžko - místo přípony html to generuje php :)

PS: nebyla by fotka té úžasné propisky?
Jo jo odmitla ji a ja si ji privlastnil a je to me stastne pero.(http://www.olive.cz/zpe25182667-Parker+Rialto+Silver+Plated+Corinth+Kuli%E8kov%E1+tu%9Eka)
ale ted se zkousim naucit s temahla ktere jsem ukradl mamince. (http://www.olive.cz/zpe25183666-Sheaffer+Legacy+2+Black+Laque+Plnic%ED+pero)
jasne, uz rozumim - myslela jsem, ze mam jeste jeden takovy blog s domenou mimo bloguje, ale na jeho enginu (noitre), ale asi to bude jiny pripad... uprimne receno, bloguje ted pada jako hrusky kazdou chvili, ja pouzivam wordpress a jsem docela spokojena, uvaz to :)
1. =M= nikoho neupozornil. V systému na hlášení chyb chyba hlášena není. V mailu hlášení chyby od =M= není. V ICQ nic nemám.

2. Jsem na dovolené. Do mého odjezdu jsi mi nic o chybném RSS neříkala - ani ty, ani =M=, ani nikdo jiný. Podle příznaků se musela projevit už cca před dvěma týdny.

3. Oprava je samosebou jednoduchá, na pár minut, ale - JSEM NA DOVOLENÉ.

takže

4. Gratuluji ke správnému rozhodnutí. Doufám, že až se vrátím, budou už všichni ti, kterým neřeším jejich problémy, o nichž mi nenapíšou, na svých WordPressech.
co tak zhurta? nikdo tě z dovolené nevytrhuje. někdo se mě ptá a já mu odpovídám tečka. =M= tvrdil, že tu chybu hlásil, takže já prodávám tak, jak jsem koupila.
jako na druhou stranu, pokud uz ma clovek vlastni domenu, proc nepouzivat nejake k tomu urcene reseni... ja abych se priznala, pote, co jsem presla na vlastni domenu, mi ani neprislo na mysl vyuzivat redakcni system bloguje (vlastne kvuli nemu jsem odchazela, protoze i kdyz jsem s nim byla spokojena, neumoznoval moderovat komentare pred uverejnenim, coz jsem tenkrat nutne potrebovala)... Artur musi mit svych problemu dost :)
Quanti, Bloguje používá hodně našich známých. Kromě toho jsem s Bloguje spokojený. Vyzkoušel jsem a používám hodně blogovacích nástrojů a nevidím důvod, proč z Bloguje odcházet jen proto, že jsem začal používat vlastní doménu.
Mělo by to být už OK.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz