Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
15. října 2006

Nový kabátek

Juchajdá! Tak nějak slovo dalo slovo a =M= vytvořil deníčku nový kabátek. Propadla jsem totiž absolutnímu minimalismu. Včera jsme seděli, brouzdali a hledali inspiraci a takhle to dopadlo.
No.... ještě úplně nevím, jestli je to ono, jestli to nevypadá moc jako parte. Možná by měla přijít aspoň sem tam nějaká barva. Ale jednoznačně už bude konec růžové a sladkých obrázků. Seriózním!
Co vy na to, můžete shrnout v komentářích. Za podněty a kritiku děkuji :)

Komentáře

Ech, a budeš to ještě ty? Tohle je opravdu hodně miimální řešení...
já to budu každopádně :)
ale něco mi furt chybí. je to takový prázdný nebo co. možná obrázek :D. každopádně funguje přepínač vzhledu. kdo chce, může používat to, co už tu bylo.
ono taky na PC to vypadá jinak než na macovi. já to tu mám takový roztomilounký a u =M=a je to... divný.
Tak to já jdu na ten přepínač.
Poslušně hlásím, přepínač v Opeře nefunguje :( Mám teda Operu starší, protože ta nová mi odmítá pracovat s php stránkama, které mám na disku a jsem líná instalovat Apache, který by tomu snad pomohl. Tak tedy používám starou, bůh ví, třeba to v nové šlape.
Možná by to chtělo trochu zvětšit velikost textů. Ty malé písmenka sice vypadají hezky, ale asi po ránu nějak špatně vidím (pořád jem ještě v posteli :) a čte se mi to špatně...
V Opeře 9.02 přepínač funguje, ale já si tu nechám tenhle design, mám rád naprosto minimalisticté weby, i když tenhle bylo třeba trochu vylepšit Ctrl+ScrollUp, jinými slovy - větší písmo, větší písmo, větší písmo...
kua, co máte s písmem? já to vidim akorát! no, zeptám se šéfa, co s tim.
a náhodou, ráno se mi to líbí ještě víc než večer. asi sem dám screenshot, jak to vypadá na macovi :) (jasně, to vás nemusí zajímat, když v 90% máte PC, ale aspoň nebudu vypadat jako nevkusná :) )
ja to teda vidim dost pekne, protoze ja nejsem v tech 90 ti procentech ;-)
juchů! že je to hezké, viď :)
když my si toho dřív nevšimli, že to na PC vypadá divně, protože =M= to dělal u mě :(. Ještě řikal, že zkusí změnit na PC font, tak doufejmě, že se to ještě někam pohne :)
stejně jak [6], v normálním prohlížeči to má malé písmo.
v msie se to dá číst, ale nechci mít zaspywarovaný pc a nepoužívám ho.
když máš takový pěkný favicon, je možná škoda ho v pravém horním rohu nevyužít i pro tento styl.
nechci už žádný kytičky... na písmu se ještě zapracuje. mně se to u mě líbí takhle malý, =M= to chcel zvětšit už včera. asi dospějeme ke kompromisu. prej udělá něco, že si to každej bude moct přizpůsobit a nejen co se týče písma :)
hurá, bude nějaká fičura :D
o nějakým obrázku do toho pravýho horního rohu už jsem přemejšlela. ale mám na mysli spíš něco černobílýho, decentního. spíš jako ilustraci, než fotku. uvidíme.
trochu pohrat s barvama a bude to super...treba bych menu a cleej pravej sloupec dal trochu do seda..aby byl hlavni text vyraznejsi..a zvetsit veskery nadpisy..o trosicku..a mozna hoodne slabe podrthnout:))
btw: prepinac v opere samozrejm enefunguje pac je to nejakej JS tentononc..;o)
Tak koukám, že =M= předělává vzhled \"cizích\" deníčků a na ten svůj pěkně kašle... že se nestydí!

\"Máte kosa?\" jsem četl už dvacetkrát :) Asi budu muset začít používat nějakou rss čtečku, bez které jsem se až do současnosti obešel... ;)
i mě to mrzí :(. bohužel se vyjádřil v tom smyslu, že dívka z autobusu už je pro něj uzavřená kapitola. občas řekne něco jakože \"to napíšu do deníčku\", ale i když mu to sem tam připomenu, k ničemu se nemá :(
ad brtník - tak nevím, koukla jsem na to v exploreru, firefoxu i opeře a zdá se mi, že všude je to čitelný stejně. vypadá to teda furt stejně divně, ale písmo je velký dost. přepínač taky funguje... mno, snad bude =M= rozumět tomu, co je špatně.
nejmenší písmenka jsou bezkonkurenčně na ibookovi, aby ne, když mám 12 palců :), ale i tam to přečtu v pohodě. asi doporučím deníček optikům na testování zraku místo těch tabulí s písmenkama :D
[15] Ti povidím, že funguje.

A k tomu písmu - na 19\" LCD to přečíst jde, ale stejně by to mohlo být trochu větší. Na 13,3\" LCD to musí být větší...
=M= má 15 a je to velký jako prase :) já nevim... dočkejte času jako husa klasu :)
nevim proc ale pripomina mi to design t-mobile
t-mobile :-o?
no možná tou barvou... já jí teda řikám jahodová, ale pravda, že do růžovky trochu je.

k tomu písmu, =M= vzkazuje, že firefoxáři si maj mačkat ctrl+ a ostatní maj vydržet :)
no ja nevim, nestacilo by jen zmacknout jabko+plus;-)
pak se nemusi nic resit s velikosti pisma...
já si nic mačkat nepotřebuju :) mně se to čte dobře. to byla rada pro ten zbytek.
Nevím ka to vypadá na Macu (jsem z těch 90%) každopádně se přimlouvám za větší písmo ha taky větší řádkování. Ono při rozlišení 1280x1024 je to fakt hodně mini..
ale na jablicku to je fakt pekny!!! takovy cistounky a prehledny...
mne se to minimalisticky libi :)
juchů! mně taky. moc!

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz