Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
15. října 2006

Pro miminko :)

Jako skoro každý měsíc od té doby, co neberu antikoncepci, se obávám, že ve mně klíčí semínko. Jsem totiž ženská hrozná a neumím si zapisovat do kalendáře nebo tak něco.
Nevím, jestli je to tou možnou hrozbou, nebo něčím jiným, nicméně začínám pokukovt po kočárkách, po oblečkách a tak. Včera jsem v rámci okukování dokonce zatáhla =M= do prodejny v Kárfůru.
Teda to byste měli vidět! Maji tam naprosto senzační zimní kombinézu. Ve žlutý, modrý, růžový a bílý barvě. Ta bílá je skvělá! Je to decentně vyšívaná nějakejma květinovejma motivama. Ale žádný trapný růže nebo tak... řekla bych něco mezi secesí a fantasy. Chápete? :D Nebo mi to tak nějak s odstupem připadá. Inu... něco přes 1200,- Kč a mohla by bejt doma. Řeknu vám, mít peníze, tak do toho jdu! Je senzační. Ale je naprosto samozřejmé, že pokud bych si jí koupila, tak by se mi nakonec narodilo dítě v tak nevhodnou dobu, že jednu zimu by na ní bylo příliš malé a příští už příliš velké :(.
Taky jsme koukali na kočárky. Dokonce mi jich pár padlo do oka. Jeden v hnědo-intenzivně tmavší sytě růžové kombinaci byl senzační (i když přiznávám, že to zní divoce).
Mno... teď ještě vyhrát ve Sportce a můžem do toho jít!

PS: Mám prej dodat, že ten kočárek je za dvacet litrů. No nekupte to!

Komentáře

já jsem asi blázen, ale tuhle jsem šla do nějakýho obchodu a tam měli dupačky - úžasný s medvídkama! za 250! a tak jsem jedny koupila :o) někdy to dítě přijde, tak mám zálohu ;)
A už jsem si myslela, že kupovat todle \"jen tak\" dokážu pouze já. Před pár týdny sem se taky neudržela a koupila mini ponožtičky s koťátky:)
tyjo... já to ještě nekoupila :). ta kombinézka je přecijenom trochu drahá, ale pár tričíček a mikinek za pár stovek už jsem taky viděla a slintala kolem :)
sestra mojí kamarádky si takhle kupovala, co se jí líbilo, s několikaletým řpedstihem, takže když došlo na akci, už měla pomalu celou výbavičku :). podle mě to neni uplně od věci. mimčo jednou budem mít snad každá, přinejhoršim se to dá někde střelit. a ta rozložená investice tolik nebolí.
jen do toho holky! ;)
takhle se poznaj materske pudy? :)
to nevim. já myslim, že žádný takový pudy nemám. jen se mi líběj ty hezký věcičky :). tuhle jsem =M=ovi v parku řikala, že by se mi líbilo mít miminko. možná i na čtrnáct dní :D. možná teda jen na pár dní... a na nocby se vracelo k rodičům :). nene... žádný pudy!
Heh, ty se opravdu pohybuješ v hodně vysoké cenové hladině... ;)
no... halt mi padla do oka zrovna tahle :(
dneska jsme se byli podívat na koberce a taky jsem měla dar vybrat vždycky to nejdražší.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz