Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
16. října 2006

Ad nový design

Jistě jste si všimli, že deníček dostal nový kabátek. Koneckonců už jsem to tu psala. Někomu se to líbí, někomu ne. Mně se to líbí a to je hlavní :). Myslím ale i na svoje čtenáře. I jim se tu musí líbit, musí se jim to dobře číst a tak.
Jak už jsem psala — styl jsme dělali na macovi, takže jsme hned neviděli, že to na PCčkách vypadá tak podivně. Teď má =M= hodně práce, a tak nemůže všechno bryskně upravit. Malé písmo si ale můžete lehce zvětšit (alespoň někteří) a ostatní upozorňuju na možnost přepínání vzhledu, které jste si možná hned nevšimli, ale můžete si tam vrátit vzhled předešlý, a dokonce i vzhled předešlejší. Každý si tedy může vybrat, co mu nejvíc vyhovovalo.

Na písmo už tedy, prosím, neláteřte. Je to v pořadí :). Jiné připomínky k přehlednosti, barvám a jiným problémům ale klidně nechávejte. Hlavně pište, že se vám to moc líbí :D.

No a na závěr vám tu jako bonus ukážu, jak to vypadá u mě na ibooku:
Simple na prckovi

Roztomile, ne? :)

Komentáře

Nj, tam to vypadá hezky... na pcčku to teda taky nevypadá zle, mně se to líbí, i když ještě nějakým obrázkem bych to oživila, ale je fakt, že na pc to vypadá tak jaksi stroze...
Vždyť jo, až na to písmo je to pěkný... ;-)
supersimple. obrazek je pro me jedna velka bila plocha, jako by se nic nenacetlo. toz je totok mozne? ;)
Já věděla, že na nějakou formu růžové dojde :-D
Nejak se mi nelibi ze mam pul obrazovky prazdnou ;)))
to je zvláštní, ailyn, ostatním to viditelně funguje. máš to tam u sebe asi nějaký začarovaný...

to je jahodová, Lauro!!! :D

simtě... tak si k tomu otvírej nějakou postranní lištu :P
jahodova? ja vim, ze my chlapi to mame s barvocitem tezky (stale nerozeznam lososovou od merunkove), ale ja bych rekl, ze tohle je spis malinova... a malinovou ja rad;-)
JÁ tomu řikám jahodová, to ještě neznamená, že to jahodová je :). máš pravdu, malinová se hodí líp. že bych si dala do faviconu malinu...?
Ona se dá nějak přiřadit každému stylu jiná faviconka?
=M= by prej věděl, jak na to. já se v tom nevyznám :/
A nemohl by to říct? Jenom zhruba. Sice to k ničemu nepotřebuju, ale docela by mě to zajímalo.
Mno písmo si sice na pc zvětšují, půl obrazovky prázdné taky není moc cool. Každopádně jsem si našel nový vzhled který se mi líbí nejvíce. Čtu jane pomalu ale jistě už jen na mobilu. Jako teď a je to paráda. Písmo má standardní velikost a displej je plnej ;-)Jen ty komentáře se píšou dlouho.

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz