Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
20. října 2006

Třetím rokem

"Dneska jsme spolu už třetím rokem!" oznámila jsem =M=ovi, když stál ráno nahatej před skříní. Ani nevim, co na tak zásadní novinu odpověděl. Jistě něco velice chytrého a vtipného, jako ostatně vždy.

Monika mi ráno tvrdila, že mě =M= určitě překvapí nějakým romantickým dárkem nebo nápadem. No, to bych ho nemohla znát, abych tomu nevěřila. Místo romantiky apod. mi řek, že se nechce ženit 20.8. 2008, že prej je to trapný datum, čimž mě docela naprd.

Ale večer jsme vyrazili na véču a dali jsme si jedno z našich nejoblíbenějších jídel — salátové mísy ve Westu. Já teda nevim, jestli jsou salátový... ale jsou výborný. Jsou tam nakládaný houbičky, lilková a ještě jedna pomazánka, sušený rajčata, nakládaný papriky, skvělý olivy, fazolky, plněný vinný listy, skvělej italskej salám, plátky parmazánu... no prostě je to naprosto boží jídlo, při kterým člověk zažívá extázi a nekončící food orgasmus!

Nejsme holt romantici, spíš jsme na to žrádlo. Pojistili jsme to ještě kafatama a zákuskama, ujišťovali jsme se nehynoucími city a pak jsme vyrazili domů. Tam jsme náš vztah upevnili nedokonalou ale skvělou výměnou genetických informací. Usli jsme v objetí a pomyslně vykročili do třetího roku našeho vztahu.
Týjo!

A zejtra prej dostanu dárek!!!

Komentáře

ty ses paradni zenska a on je bajecne chlap a ja vam kurva drat zavidim :) ale jinak hrozne preju :) btw.. slavite valentyna?
neslavíme... neni to ani z pózy, ani z přesvědčení. jsme na to nějak líný nebo co :)

nějak jsem si na ten svátek ještě nezvykla nebo co. vždycky mě to překvapí a přijde mi to takový nepřirozený kupovat přáníčka nebo tak něco.
Já věměně genetických informací říkám komunikace ve čtyřkové soustavě
Co se =M= na 20.8.2008 nelibi? Nebylo by to sice do roka a do dne po nas... Ale bylo by to zapamatovatelny, protoze bychom Vam to mohli s PiDiBakem pripominat... Nebo vy nam? :-))
Nějakou dobu jsem tady nebyla... a vono je to tu nějaký nový....
Rozhodně gratuluju k 3. výročí!!! Jste na to přibližně stejně jako my :-))
2. výročí teprve :)
si pamatuju, když jsme spolu byli asi tak dva měsíce a brácha (tvůj budoucí) mi vysvětloval, že to nic neni, že vy už jste spolu jánevimjakdlouho. já jsem se jenom ušklíbla a řekla jsem si, že nějak se začít musí. a vida!
Hmm... Kde že je přesně ten West prosím? :)
hned na námbří synků. od tramu je skvěle vidět. ale kromě těch míst tam nic moc neni :). aspoň pro mě.
hehe... jakobych znala cislo tri a podobne patalie s vencenim
jinak good luck do dalsich spolecnych let

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz