Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
26. října 2006

Po lovu

Řikal někdo, že jsou muži lovci a ženy strážkyně ohně nebo tak něco? U nás je to naopak. Já jsem bych spíš lovila a =M= by strážil.

Při lovu jsem velmi pečlivá a podrobně zkoumám potenciální kořist, než na ní se zdrcující silou avšak rozvážně zaútočím a dovleču jí domů.
Dneska jsem podrobně zkoumala asi dvě hodiny na několika místech a mému cvičenému oku neunikly ani kusy skrývající se v neproniknutelných houštinách. Houštinami jsem pronikla, kusy probádala ze všech úhlů a stran a nakonec domů dokonce dva dotáhla — decentní avšak přesto trochu šmrncovní svetřík barvy bílé kávy a (a z toho mám největší radost) nádherný kousek bižuterie, jejíž nejzazší cípeček se nenápadně povaluje až mezi (řekněme tomu taky někdy hezky) ňadry.

Ach!

Ale řeknu vám, byla to práce namáhavá a vyčerpávající. Každou chvilku jsem klela, že mi už ty němčouři konečně neposlali peníze, protože o pár stovek víc by se mi hodilo.
Narazila jsem totiž na naprosto skvělou minitaštičku v Orsay (nebo jak se to píše, já tam totiž nikdy nechodim, takže nevim) — v několika barevných provedeních, mně se nejvíc líbila hnědá. Má takový vtipný zapínání a stojí asi 499 kč. Je rádobykožená.
Hned dvě perfektní trička, z nichž jedno bylo dlouhou dobu favoritem, až do objevení svetříku.
Pár tílek zapomenu.
Pár kalhot radši taky.
Ale! Naprosto famózní šaty, o těch se mi bude zdát ještě dlouho. Potřebovala bych tedy ještě jednoho poradce, ale myslim, že byly naprosto skvělý. Brala bych je hned. Bohužel bych musela investovat ještě do nových bot a pásku a to už je přeci jenom příliš :(.

Svetřík fajn. Ale z dnešního lovu mě opravdu nejvíc těší ono cosi na krk, co momentálně leží vedle mě na gauči a já se na to zálibně dívám. Je to děsnej kýč. Má to i umělohmotný průhledný lísteček a příšerné srdíčko, ale jako celek je to boží :).

Zejtra se nechám nakadeřit a v sobotu hurá do jámy lvové!

Komentáře

Muži jsou lovci. To ano. Ženy jsou ale sběračky. Což přesně odpovídá tvému popisu činnosti kterous prováděla. Tyto termíny jsou z naprosto dokonalého one man show Caweman kterou hrají u hasičů. Nebo hráli. Je v ní mnoho pravd o ženách a mužích. Takže doporučuji.
dobrá tedy :)
ale ty termíny nejsou z té hry. to je daleko starší ;)
o cavemanovi jsem už slyšela, prej fakt dobrý. ještě před asi půl rokem to hráli. já se tam pořád nemůžu odhodlat.
...ja zasadne protestuji proti oznacovani za kus kuchynskeho nacini... :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz