Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
22. listopadu 2006

Plánujeme

"Prosimtě už mě štveš. To ti to má řikat stokrát?" obořil se na mě =M=, když jsem se ho ptala, co bude dělat zítra.
Já se ho teda neptala dneska. Ptala jsem se ho někdy jindy, takže nejde přímo o zítřek, ale o nějakej jinej den, kterej už vlastně dávno byl, no... chápete?
Prostě chci vědět, jestli bude doma nebo ne, abych mohla plánovat, co budu dělat a tak. Pravdou ale je, že to v hlavě moc dlouho neudržim, pokud to neni zásadní. =M= se tudíž naštval a přikázal mi naučit e pracovat s macovskou záludnou aplikací iCal. Mně to teda připadá jak název pro počítačovej telefon "I call!!!", ale je to kalendář. Mám tam nainstalován =M=ův pracovní kalendář, domácí kalendář a ještě jeden kalendář — asi konferenční nebo co a mám tudíž mít přehled, co milovaný právě kdy dělá, dělal a dělat bude.

Super.

"A ty si tam taky zapisuj, co budeš dělat. Můžem se do toho vzájemně koukat a budem vědět! když budeš chtít jít do kina, napíšeš mi tam kino na nějaký volný místo a bude. Nebo napíšeš třeba překvapení pro =M=," reagoval na moje nedávné stesky, že mi v našem vztahu chybí překvapení.

Bezva, budu se objednávat i na kino...

Ale co, na druhou stranu by to nemuselo bejt špatný a až se mnou někdo bude chtít někam jít, tak řeknu "počkej, podívám se do svého elektronického diáře na mém skvělém iBooku 12", kdy mám volno". To bude báječné!

Aby všechno šlapalo tak, jak má, zapsala jsem si do diáře hned v pondělí další dohodnutou schůzku s Monikou. Středa 10.00.

Včera večer jsem se jako správná plánovačka podívala do svého kalendáře, co že za zásadní akce mě čeká druhý den. jasně, že jsem věděla, že nic. Monika přeci přijde až ve čtvrtek. Ale co kdyby.

"Ježíš... zejtra přijde Monika!!! Jsem myslela, že až ve čtvrtek! A já jsem chtěla spát... :/," zhrozila jsem se při pohledu na ten skvělý plánovač. Inu co...

Ráno jsem vstala, uklidila, všechno připravila, nakoupila esíčka a aby to nevypadlo, že čekám, sedla jsem si ke svému improvizovanému kalvíru a jala se preludovat. Tak to šlo až do půl jedenácté, kdy mi došlo, že dnska Monika skutečně nepřijde.

Ach jo!Jasně, že v tomhle případě selhal člověk, který aplikaci neumí použít. Ale sakra, dokud jsem si takový věci měla jen pamatovat, tak jsem si je pamatovala! Teď jsem se spolehla na to, že to mám napsaný a ouha :(. No co... aspoň nemusim uklízet, nakupovat a připravovat se zejtra.

Komentáře

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz