Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
1. prosince 2006

Jdeme do sebe

možná, že nakonec skutečně začneme s =M= budovat společné koníčky. A možná, že těmi společnými koníčky bude i něco jiného, než vysedávání po kavárnách a utrácení peněz za požitky z jídla. Dneska jsme k tomu zdárně učinili první krok. Dneska jsme totiž byli na squashi!

Ani nevim, jestli nám to šlo. Ale =M= si vyzkoušel i jednu další disciplínu, kterou by mě nenapadlo, že bude zrovna tam provozovat, a sice — lezení po žebříku.
Divíte se? No já se taky divila, když se nám dokonce dvakrát podařilo odpálit míček tak šikovně, že se zachytil v síti oddělující od sebe dva kurty. =M= srdnatě stoupal po žebříku, já ho držela (ten žebřík) a přihlížející rotopedisti nestačili valit oči. Prosti zážitků tedy skutečně nejsme.

Mám pocit, že ho to i opravdu bavilo, protože jen jsme dorazili domů, zased k počítači a hledal, kde by si koupil boty s bílou podrážkou, který měl půjčený. Jo... a máme objednanou další hodinu opět za týden. Juchů!

A aby toho nebylo dost, uzuzal mě na plavání. A tak vyrážíme hned zátra ráno, než si to kdokoli z nás rozmyslí. Vyzkoušela jsem si už plavky, je to děs, ale co se dá dělat. Na nedokonalostech se prostě musí začít pracovat a co je lepší, než plavání, že, přirozený pohyb bez kloubní zátěže a kdesi cosi.

Tak držte =M=ovi palce, ať se neutopí.

Komentáře

Podle popisu stoupání po žebříku jste začali chodit na http://www.squasharbes.cz/ :-))
Jen si musím dat bacha, můj skvoš a občasné plavání je nějak příliš podobné :-)
myslíš, že jinde se po žebříku neleze a ochotně ti daj novej míček, aby ty zapadaný vybírali po nocích? :)
no to sice ne, ale zase si nepamatuji že bych s tím někde jinde měl podobné problémy :)
a takovej pekne dlouhej a tenkej zebrik taky jen tak nekde nemaji.
takze to tenhle skvoš dobře charakterizuje + ještě nízké stropy :)
je fakt, že mně se to taky nikde jinde nestalo. míček vždycky bez problémů propad na druhou stranu.
Hlásím, že =M= se pravděpodobně neutopil :) Dneska jsem ho \"spatřil\" v jedné konferenci... i když je pravda, že to za něj mohl psát někdo jiný!
neutopil, pravda. přemšlím, jestli mám sepsat reportáž přímo z první linie :)
Taky nejsem žádný bulvár, píšu jenom to, o čem jsem si aspoň na 10% jistý, že je to pravda ;) Čtenost by sice něco jako \"=M= se utopil: rafinovaná vražda nebo nehoda?\" zvýšilo... ale my jsme řekli NE! Žádné falešné titulky! :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz