Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
13. prosince 2006

Dokina

Využili jsme slevový týden ve Village Cinemas. Oni ho teda měli (a ještě i dneska maj) i v Palace Cinema, ale tam nemaj odklápěcí područky a navíc jsou v OCéčku až ve třetím patře.
Zašli jsme ned na tři filmy. Těší mě to, protože ty tři návštěvy jsme zvládli za cenu jedné při normálních cenách. Jeden lístek je totiž až do dneška za 50,- kč.

Chtěla jsem tu o tom psát sáhodlouhé litanie, velmi zdařilé recenze, ale pak jsem si řekla, že prd. Nějak se mi do toho nechce :). A tak to zestručním.

Sólokapr — pěkný, bezva oddychovka
Parfém: Příběh vraha — zajímavý, chtěla bych to vidět v režii Quentina Tarantina (= víc si vyhrát s obrazem a tak)
Pravidla lži — bomba, nutí přemýšlet, vracím se k němu pořád znova

Asi tak :). A pokud si chcete užít levný kino, tak dneska máte poslední šanci.


Komentáře

mohla jsem vam napsat uplne normalni recenzi, ale rekla jsem si: NE! :)
jo, přesně k tomu to nějak samovolně směřovalo. takže tam nakonec skončil prd. :)
odklápěcí područky mi taky vždycky strašně chyběj :-)
parfém chci vidět taky, bezpodmínečně :) doporučuju knížku (luxor - 99 kč, případně jakákoli knihovna zdarma :D )
Parfém - zajímavý? No děti,děti...O týhle knize se právem tvrdilo, že je nezfilmovatelná...A to s tím Tarantinem byl doufám pokus o VTIP? Jediný žijíci člověk, který je schopen Parfém natočit je Miloš Forman, a to je bez debaty:-)
proč vtip? umí si hrát s obrazem. to v tomhle parfému teda žalostně chybělo. když nepočítám to laciné cosi, co mělo vypadat jako zahrada, když se dustin hofman poprvé nadechl amora a psyché. nebo neustálý záběry na nos. nebo tu psychedelickou kameru, ze který se člověku začne točit hlava raz dva.

a zajímavý? jako že málo superlativní nebo naopak? no, vystihuje to moje pocity. super to rozhodně nebylo, ovšem v žádným případě ne špatný. prostě zajímavý.
knihu jsem nečetla, ani se na to nechystám. takže posoudit zfilmovatelnost nemůžu. komentuju tim pádem jenom příběh a filmový pojetí. a to bylo zajímavý :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz