Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
13. prosince 2006

Tesco, Tesco

jeden stěžovatelský zápisek


Dneska jsem si k pokladně táhla hned dva tescovýrobky. Naštěstí nešlo o bíločervenomodrou nejnižší kvalitu, ale srovnatelnou kvalitu za výhodnou cenu, nebo jak tomu řikaj.
Na tom samozřejmě neni nic špatnýho. Ale! Neni to ani zdaleka poprvý, co nejsou k dostání jiné než tescovýrobky od určitého druhu. Dneska to bylo obyčejné pomazánkové máslo a červená marmeláda (pokud jsem ovšem nechtěla sahat po kouscích nad 50kč — chci to sakra jen natřít na buchtu — nebo experimentovat s neobvyklými druhy).

Není to tak dlouho, co nějakého tescozaměstnance napadlo, přeházet potraviny na ploše. Kde je najednou tvaroh? Kde máslo? Kde sýry? :-o Jogurty? Vždyť to bylo vždycky tady!
ó nikoli vážení. A tak jsem dneska opět kličkovala jako zajíc mezi regály a vyhýbala se útočníkům s obřími nákupními koši.

No a na závěr — některé výrobky nemá tesco pro jistotu vůbec. Třeba papír na pečení. Posledně to bylo kakao, nebo ten výše zmiňovaný tvaroh. Včera se =M= taky vrátil s tím, že něco prostě NEBYLO.

Možná se na mě teď sesypete. Ale já v tak velkým krámu sakra předpokládám, že budou mít všechno! A něco dokonce několikrát! A když už nebudou něco mít, tak to proboha nebudou zrovna poměrně základní věci, jakými třeba zrovna kakao a tvaroh jsou. Dneska koneckonců i ta pečící fólie, resp. papír.

Fuj, tesco!A jen tak na okraj:
Všimli jste si, že se mezi námi pohybuje spousta lidí, na kterých by se dalo vskutku jednoduše dokázat, že se člověk vyvinul z opice? Tak já jsem dneska potkala jednoho, na kterým by se bez problémů dokázalo, že člověk pochází z žáby!

Komentáře

no mas asi pravdu, ja jsem tam zas neobjevila pastiky, i kdyz jsem to prochazela asi 3x! ach jo, to jsem zvedava, az skonci Delvita :(
Pečící papír? Jo, vím co to je, jen se mi nikdy na něm nepodařilo nic upíct... :-))) Zlatej vymazanej a moukou vysypanej plech...
ale, ale :) vždyť se na něm peče samo :). máma cukroví dělá už jenom na něm. já na něm naposled pekla štrůdl a bylo to super. nemusela jsem plech drhnout od zpečený jablečný šťávy, papír se vyhodil a bylo :) nic se nelepilo... bájo :)
s fólií zkušenosti nemám, ale prej je to taky super.
Někteří lidé nesou různé podoby s pestrou paletou zvířat.:D
jo, pomazánkové máslo sem včera take musel otráveně koupit to jejich. Jen se bojím toho, že to bude stále horší a horší :(
jo, to se taky bojim. naštěstí to vynahrazujou vtipnými vánočními dekoracemi, jako je třeba kaktus s čepičkou santa clause. rozkošné. a vkusné!
Jenom dotaz - neměli nebo nenašla jsem? To je dost podstatnej rozdíl. Pokud jsi se ptala a neměli, je to na pováženou. Pokud ses neptala : \"Líná h*ba, holý neštěstí\".
já se ptám, to mi věř. obvykle jdu nakupovat věci, které potřebuju, takže vracet se bez nich by bylo poněkud kontraproduktivní.

jo... včera jsem se ptala jen na ten papír. předpokládám totiž, že když stojím u regálu s marmeládama, tak zrovna tu rybízovou nebudou mít schovanou někde jinde. obdobně to platí u pomazánkových másel.
No ono se neni většinou koho ptát a ti lidé take skoro nic neví, když tam náhodou jsou. A je otázka, jestli je moje vina když se něco nedá najít (zvlášť když pravidelně stěhují zboží :)
to je přesně ono, supe :). měla jsem to v komentáři taky, ale přišlo mi to už děsně dlouhý.

ad případ tvaroh:
ptali jsem se asi čtyř lidí (pochopitelně zaměstnanců, které ale skutečně není lehké najít). nevěděl nikdo.

a s tim stěhováním zboží... to je fakt děs. tim mě fakt serou. a nemůžu to říct slušně. v tak velkým krámě je to fakt vopruz. včera jsem tam lítala neuvěřitelně dlouho, než jsem našla sýrovou omáčku apetito. za celou dobu jsem žádnýho zaměstnance neviděla. jen jsem zatínala pěsti a představovala jsem si, jak půjdu ještě sp lnýma taškama do alberta, abych dokoupila to, co tady nebylo.
podobně parmezán. volně u pultu se sýrama nebyl, fronta jak blázen, v regálu, kde bylo vždycky tucet druhů, byly tentokrát jen dva druhy už nastrouhanýho. z toho jeden už jen jedinej pytlík a ještě protrženej. já jsem sakra chtěla udělat z toho hoblinky!!!

no ano... mohla jsem si vystát tu frontu, ale na to už jsem fakt neměla nervy po tom čtvrthodinovým obíhání všech chladících pultů a hledání másla, sýra, omáčky jogurtu a bůhví čeho všeho.
I když mi to není nic platné , ale vlastně jo do TESCA již nechodím, musím přiznat, že TESCO je i přístupem svých zaměstnanců na nic
no... taky bych tam ráda nechodila. jenže bohužel musím šetřit. mohla bych chodit ještě do alberta, jenže i na malým nákupu zaplatím pravidelně tak o deset, dvacet korun víc, než v tescu. na velkých nákupech to pak naskakuje do velkých částek. :/
Mě tam neuviděj od tý doby, co jsem si chtěla koupit játrovej sýr, tak jsem si ho tam taky koupila, a komplet celej vyhodila. Starej, smradlavej, prošlej.
Delvita na Petřinách ať žije! :)
jak dlouho, charlotte, jak dlouho. bohužel :/
nj, tohle je těžký ve všech supermarketech. Vemte v potaz, že nejvyšší plat prodavače - pokladní v Tescu je 15000,- brutto a to pouze v prodejnách s 24 hodinovou provozní dobou...Většinou se jedná o Slováky, průměrně/?/ inteligentní mladé lidi anebo, ženy těsně před důchodem, kterým velí mladý/á/ nadřízený/á/, která se chce vyšvihnout, ale o práci s lidmi nemá nejmenší ponětí. Z toho plyne naštvanost zaměstnanců, kteří si říkají, proč se za ty prachy nechat buzerovat nějakým ****. Prostě za malé peníze těžko očekávat super výkony a pokud si to manažeři řetězců neuvědomí, bude ještě hůř...Takoví aholďáci by mohli vyprávět - tam se třeba neproplácejí přesčasy...

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz