Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
16. ledna 2007

Do tmy

Chci být krásná, mladá, bohatá, úspěšná, obletovaná a hlavně!!!!! Už chci mít napsanou tu zpropadenou bakalářku a státnice za sebou!!! Dneska v tom ležim celej den a teda začíná mi hrabat. Kdo tohleto vymyslel?
Už chci v životě číst jenom to, co mě opravdu zajímá. Chci to číst, když chci, a ne, když musim! Chci mít čas! Čas, kdy nemusim nic dělat. Ne čas, kdy mám dělat milion jinejch věcí, ale nechce se mi do nich!!! Chci si taky jednou konečně dělat, co chci a nemuset přitom myslet na kupu zanedbanejch povinností!!!! Kua!!!!!Tak. Už je to dobrý.
Jdu si zase číst.
Nazdar.

Komentáře

Ahoj, uz asi rok ctu tvuj blog a dnes mam potrebu ti napsat. NAPROSTO PRESNE vim, o cem mluvis, uz nekolik mesicu (no vlstne let - jsem v osmaku) odkladam psani diplomky a posleze pripravu na statnice, je to zacarovany kruh, nechce se mi do toho, ale vzdat to taky nechci. A porad mam pocit, ze pred sebou valim neci nedodelaneho a nemuzu se toho zbavit (i kdyz dobre vim, ze to muzu pricist jen vlastni lenosti). Tak drzim pesti obema, snad nam to dostudovani (uspesne) letos vyjde :)
Hoa, vítej :)

je to děs, co? chudáci my!
taky držim, uvidíme, je-li to k čemu.
Chudáci vy... :)))
jojo, sharkane.
nejhorší je, že si jeden nevybere. nějaká soustavná práce taky neni med. taky jsou v tom různý problémy - pamatuju si ještě živě na zmrda.
od školky je už furt jen hůř.
dneska jsem odevzdala index na studijni (kontrola pred statnicemi), snad je to dobry zacatek pro stastny konec.
končíš už v zimě? :-o
já ještě musim dořešit pár restů :/
ne, to ani nahodou, dnes jsem konecne doresila posledni rest, ale jeste nemam ani carku z diplomky. Kdyz se stane zazrak, budu koncit v kvetnu, kdyz ne, mozna v zari, kdyz se stane pruser, tak to nedoklepu, ale na to radsi nemyslim.
v září? to jde? a jde to všude?
no, na UK jo, konkretne teda na FF, ale myslim ze i jinde.
tak já koukala u nás (FSV) a nic o termínech v září tam neni. jedině snad opravnej, ale to se stejně musí diplomka odevzdat v termínu (21 května :-o)

no nic... žádný flákání a vzůru do díla :)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz