Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
23. února 2007

A je to tu zase :/

Pitomá elektronizace a systémy... :/

Jsem v prdeli :(
Když už si myslim, že konečně uzavřu index, tak to vypadá, že mám další průser. Máme na škole poslední dva nebo tři roky elektronickej systém na zápis známek — slavný Tajemník. Mně se nepodařilo dokopat jednoho profesora, aby mi tam dozapsal známku — no, odkládala jsem to, on pak řek, že neví, jestli to ještě půjde, já řekla, že půjde, on, že to zkusí, ale on se vyprd na zapsání, já na zkontrolování, takže to tam nemám.
A jeden předmět se mi nepodařilo zapsat vůbec — dějiny USA. Byla jsem na studijním co s tim (ještě v říjnu!), a tam mi bylo řečeno, že vzhledem k tomu, že jsem ročník, kterej nastoupil ještě před zavedením systému, tak se mě to netýká, protože index se mi bude uzavírat ručně — bez systému — a je tudíž jedno, co tam mám a co tam nemám, hlavně, že je to v indexu.

Jenže teď ty chytráci a snažílkové během zimního semestru dozapsali do systému i mně všechny předměty, který jsem absolvovala před jeho zavedením. A dnes přišel mail, ať si všichni obšéfujou zápisy, protože co neni v systému, jako by nebylo — nebude ani uznáno.

Štve mě to, jsem zase ve stresu. Samozřejmě, že se odvolám na to, co mi řekli na studijním. Předpokládám, že mi povolej dodatečnej zápis nebo tak něco. Jenže... :) — další problémy, další dohadování — já mám fóbii z autorit :/

Takže spíš předpokládám, že
A) mě to bude stát 9000 za další semestr
nebo
B) mě vyhoděj
nebo
C) já nevim co

shit

Komentáře

Ajajaj, ani mě něčím takovým nestraš... Já se jen modlím, jestli jsem taky něco nepřehlídla a jestli mě těsně před státnicema místo dopisu s požadavkem na zaplacení školnýho nedojde dopis, že mě vyhazujou...
kurňa Lauro!!! takový komentáře si mysli! potřebuju útěchu! v mém srdci žal...


ale já tě utěšim... já si myslim, že flinka nade mě neni, takže pochybuju, že bys něco přehlídla ;) určitě jsi pečlivá.
i když... já si to myslela taky. přepočítávala jjsem si index stokrát a pak jsem na poslední chvíli zjistila, že mi chyběj ty dějiny USA...
jane: Chacha.. pečlivá... to sice jo, ale formulářovej průserář... a útěcha? Hm... To nevím, ono se na profesorech něco hrozně těžko vymáhá...
to je bohužel pravda. no, uvidíme. přece mě nevyhoděj kvůli takový věci, proboha!!!
Fsv je prece fsv...:o) ... takze bych se nebala, smutne pofnukala na studijnim a ono to nejak... :o) ... neboj
žejo.. :)
jasne:o)
jo, VŠ je vlastně jen o boji se studijním oddělením a nutností každý rok pravidelné zjišťování nových směrnic, podle kterých chudáka studenta chtějí vyhodit :-)
Byrokracie je nepříjemná věc. Ale ještě horší je byrokracie elektronická, kde na správné vyplnění dotazníčku dohlíží počítač.

Potěší cizí neštěstí? Mne chtěl vyloučit informační systém MU, protože si nedokázal spočítat, kolik mám absolvováno kreditů. Nakonec jsme to dokázali vyřešit až osobně na studijní oddělení.

Nevzdávej se a bojuj :-)
neřekla bych, že potěší, ale podpoří to. když to zvládli jiný, mohla bych taky.
díky za podporu! :)
Drzim palce - ja udelal ted bakalare po 9 letech studia (od roku 1998 ;-)). A bud rada, ze platis jen 9000 - ja platim 24000 za semestr (FI.MUNI).

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz