Nějak bylo, nějak bude

Z deníku Jane
23. února 2007

Aby to špidlikovi nebylo líto

že má Peďkatá na deníčku dvě nové fotky a on nic, tak se stal taky na chvíli modelkou. Už po pár prvních snímcích bylo vidě, že by mu to líto nebylo. Modelka z něj asi nebude. Tvářil se dost zničeně, zdálo se, že se i třás. Za odměnu za prožité utrpení dostal pár piškotků.

Nakonec se nechal zvěčnit s útrpným pohledem do dáli

smudli

A při vyklepávání blech z kožichu. Je zablešenej jak bleší cirkus! Včera jsem mu chytla dvě! =M= koupil bylinný antiparazitální šampon, ve kterým jsem šmudlika hned vyráchali. Já jsem se rozhodla nasadit účinnější zbraně a koupila jsem bazmek drahej jak blázen, kterej jsme už kdysi pořídili pro kočky a Peďkatou v zatáčce a účinnost 200%.

nagauci

Komentáře

smarja, to je bozatko, on sa tvari jakdyby mu nekdo ukradl hracky:-DD jinak ja davam nasim pesom frontline pravidelne proti klistatom a taky sem ho kdysi mosela pouzit na kosisty, kdyz jako kotata kdesi chytly blechy a mosim potvrdit, ze to ucinkuje fakt perfektne narozdil od jinych prostredku, co sme zkusili driv. akorat nekupuju sprej, ale takove male ampule.. ulomi se vrsek a obsah sa zvirackom rozetre za krkem
tak on se tváří furt! když něco chce, když chceme něco my jemu... umí to! já tomu řikám útulkovej syndrom. je totiž z útulku.

ten frontline je fakt super. o ampulkách jsem se dozvěděla a teď, když jsem to hledala na webu. do toho investujem ještě před létem. ať maj dvojí jištění.
;-) ja tomu rikam chudakovani, a franta, ac neni z utulku, to umi taky skvele!
A jezevčíci tyto pohledy obzvlášť ovládaj... taky jedno prevítka doma máme.:)

Přidat komentář

  • Deníček Jane Doe používá webhosting Pueblo.
  • TOPlist

  • Bloguje.cz